Fuara Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da geliyor.

Editör
18.03.2013

 

Gayrimenkul sahibi olmayı düşünenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken “Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı”nda çok özel fırsatlar alıcıları bekliyor.

Konutlar, yazlık evler, devre mülkler, ofisler, akıllı binalar, villalar, plazalar, iş merkezleri gibi birçok gayrimenkul projesinde fuara özel, “indirim” ve “taksit” uygulanacak. Fuarda yerli ve yabancı yatırımcılar projelerini alıcılara tanıtarak, direkt satış yapacaklar. 

Fuar süresince bazı projelerde özel indirimler uygulanırken kredi kartı ile gayrimenkul satışı da gerçekleştirilecek. 

Bodrum’daki yazlık ev projeleri de İstanbul’da görücüye çıkacak. Bodrum Günleri  kapsamında 25 firmanın 40 projesi alıcılarla buluşacak.

Fuara Körfez ülkeleri ile Almanya ve Hollanda'dan yatırımcı firmalar da katılacak 

New York ve Miami  evlerinin sadece yüzde 20 sini ödeyerek sahip olma imkanının yanı sıra Amerika ile anında iletişim kurularak satışa sunulan konutlar görülebilecek.

Fuarın Açılış Kokteyli… 22 Mart Cuma saat 16.30’da yapılacak

Fuar nedeniyle bir Sosyal Sorumluluk Projesine de destek verilecek. JNR Fuarcılık, ER-DO-DER ve BEZE Group girişimiyle oluşturulan              “ER-DO-DER Sosyal Sorumluluk Platformu” ile Erken Doğan Çocuklar Derneği (ER-DO-DER)’nin Çocuk Hastanesi Projesine katkı sağlanacak.

Türkiye’nin satış odaklı ilk ve tek özel butik fuarı olan 7.Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı 22-24 Mart 2013 tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de ziyarete açılıyor. Yerli ve yabancı yatırımcıları alıcılarla buluşturan fuarda; gayrimenkul konut projeleri, yazlık evler, devre mülkler, ofisler, akıllı binalar, villa konutlar, plazalar, iş merkezleri projeleri satışa sunulacak. Fuara Körfez ülkeleri ile Almanya ve Hollanda'dan yatırımcı firmalar da katılacak 

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un desteklediği Fuar kapsamında “Bodrum Günleri” de düzenlenecek.

AB üyelik sürecinin Türkiye’deki gayrimenkul piyasalarına olumlu yansıyarak, İstanbul’un dünya metropolleri arasında yıldızı en fazla parlayan şehirlerden biri olduğu bir dönemde kapılarını yedinci kez açan Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı JNR Fuarcılık tarafından düzenleniyor. Bazı firmaların özel indirimler ve taksitler yapacağı fuarda, New York ve Miami Evlerinin sadece yüzde 20 sini ödeyerek sahip olma imkanı sunulacak. Ziyaretçiler Amerika ile anında iletişim kurarak konutları görebilecekler. 

20.000 kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda ücretsiz konserler, müze girişleri, doğa kolejli çocuk bakım servisi gibi hizmetler de sunulacak.

Sektör yetkilileri 22 Mart Cuma günü saat 16.30’da Açılış Kokteyl’inde buluşacak. Kokteylde; Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, ER-DO-DER üyeleri ve sektör yetkilileri bir araya gelecek.

Fuar kapsamında düzenlenecek Bodrum Günleri’nde Bodrum’daki 25 firmaya ait 40 proje tanıtılarak, satışa sunulacak:. Folkart Yapı - Yarbasan Taş Evler - Metrekare Gayrimenkul - Blue Bosphorus Villas&Residence - Seba Solemar Bodrum - Kaledos Evleri - Amphora Evleri - Ay Işığı Konakları-Kumtaş - Palm Invest - Villa Pasha .Sky. Jasmine – Bosphorus -  Remax Artemis Islandoove Residences - Hazal Homes - Casa Bianca - Kıbrıs Remax Golde - Luxury  Property - Seng Yapı-Karaincir Taş Evler - Azure Villaları-  Oracle İnşaat &Gayrimenkul - Taci Erbaş Emlak Ofisi - Saygın Yapı - Gesaj Emlak - Retürk Adalılar Emlak - DMY Grup - Bodrum Evleri - Su Sesi Termal - Eşin Termal - Breamore Turkey - Palmedan Konakları ile Konsept projeler: Exclusive Homes, FH Developments ve Oracle Property Developers Bodrum Günleri’nde tanıtım ve satış yapacaklar.

Sosyal Sorumluluk Projesi… ER-DO-DER’e destek…

ERDODER’in Çocuk Hastanesi Projesi için BEZE’den Bengü Bilik’in girişimi ile oluşturulan  “ER-DO-DER Sosyal Sorumluluk Platformu” JNR Fuarcılık tarafından desteklenecek. Erken Doğan Çocuklar Derneği (ER-DO-DER) ile yapılan anlaşma doğrultusunda, JNR Fuarcılık gelirlerinden bir miktarını “Sosyal Sorumluluk Platformu”na aktaracak. JNR Fuarcılık Başkanı  Haktan öztunalı, ER-DO-DER Başkanı Canan Göztepe, Beze’den Bengü Bilik Sosyal Sorumluluk Platformunun sürdürüleceğini belirttiler. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account