Koramic Yapı Kimyasalları San. ve Tic A.Ş.‘de Genel Müdürlük görevine Ali Yıldırım atandı.

Editör
15.03.2013

 

Koramic Yapı Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş deki yeniden yapılanma kapsamında;  2001 yılından bu yana şirket çatısı altında Pazarlama Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Ali Yıldırım, Mart 2013 tarihi itibariyle Koramic Yapı Kimyasalları San. ve Tic A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Ali Yıldırım; 1995 yılında ODTU Metalurji mühendisliğinden mezun olduktan sonra İbrahim Polat Holdinge bağlı  Ege İnşaat Malzemeleri A.Ş ve Markem Marmara Yapı Kimyasalları A.Ş de pazarlama ve satış müdürlüklerinde görev yapmıştır.   1998 yılında Eczacıbaşı-Koramic Yapı Kimyasalları A.Ş’nin kurulmasıyla birlikte İntema İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş de Vitrafix Yapı Kimyasallarından sorumlu Ürün Yöneticisi olarak çalışmaya başlamıştır.  

2001 yılından itibaren Eczacıbaşı –Koramic A.Ş ye transfer olan ve 2005 yılında Pazarlama Müdürlüğü görevine atanan Ali Yıldırım,  2011 yılında iki grup arasında yapılan özel bir anlaşma ile %100 hisselerin Belçika Merkezli Koramic Grubuna devredildiği şirkette Mart 2013 tarihi itibariyle Genel Müdürlük görevine atanmıştır. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account