Berker LED'li Prizler

Editör
15.03.2013

 

Tasarım ve konforu teknoloji ile harmanlayan yenilikçi Alman markası Berker, karanlıkta oryantasyon led’ini yakan güvenli tasarımı ‘BERKER LED’ ile özellikle ebeveynlerin tercihi oluyor. 

Anahtar & priz sistemleri ve akıllı bina otomasyonları sektörünün lider markası Alman merkezli Berker, ebeveynlerin işini kolaylaştıracak ledli prizi ile güvenli bir tasarım sunuyor. Karanlıkta oryantasyon ledini yakan ve aydınlıkta söndüren tasarım, beyaz ışık efekti ve dahili parlaklık sensörü ile evinizi kontrol altına almanızı sağlıyor.

Geceleri uykudan uyanan çocuklar böylelikle aydınlatmaları açmak zorunda olmadan ledli prizin rahatsız etmeyen ışığıyla kendini güvende hissedebiliyor. Gelişmiş çocuk korumasına sahip güvenli tasarım, minimum güç tüketimi ile maksimum kolaylık sağlıyor.

Kolay montaj ve düşük güç tüketimi özelliklerine sahip ledli priz, evlerin haricinde otel, hastane, kreş, bakımevleri gibi projelerde güvenli kullanımı ve şıklığı bir arada sunması sebebiyle tercih ediliyor. Sıkıcı priz görüntüsünden uzak, hoş bir görüntü sergilemesi de Berker Led’in kullanıcılarına sunduğu bir diğer özellik… 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account