Marshall’ın Süper Kahramanı: Gümüş İyonlu Hijyen

Editör
15.03.2013

 

Dekoratif boya sektörünün lideri AkzoNobel Marshall, evinde kendini daha güvende hissetmek isteyen herkese hijyen konusunda süper kahramanı Gümüş İyonlu Hijyen’i sunuyor.

Çevre ve insan sağlığının korunmasını önemli bir sorumluluk olarak gören Marshall’ın antimikrobiyal yapılı boyası Hijyen, insan ve hayvanlara en ufak bir zarar vermeden duvarlardaki küf ve mantarları 10.000 kat daha fazla engelliyor. Hastane, okul, sağlık merkezi, veterinerler ve gıda üretim tesisi gibi hijyenin çok önemli olduğu her yerde güvenle kullanılıyor.

“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall, çevrenin ve insan sağlığının korunması için yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor. Bu yeniliklerin en büyüğü Marshall tarafından boya pazarına kazandırılan yepyeni bir teknoloji olan Antimikrobiyal yapılı Hijyen. Marshall’ın rakipsiz hijyen teknolojisi sayesinde duvarlar, her türlü küf, mantar ve mikroba karşı 10 bin kat daha fazla korunarak, tertemiz ve rengarenk oluyor.

Rakipsiz hijyen teknolojisi ile mikroplara karşı 10 bin kat fazla koruma

Mikrobiyal test ve danışmanlık hizmetleri ile sektörün saygın kuruluşu unvanı ile faaliyetlerini sürdüren Industrial Microbiological Services Ltd. (IMSL) tarafından belgelenen Marshall Hijyen, bileşimindeki gümüş iyonları ile sağlanan özel antimikrobiyal yapısı sayesinde mikroplara dayanıklı, bakteri üretmeyen, küf ve mantarlara karşı 10 bin kat daha fazla dirençli bir hijyen teknolojisi.

İnsan, hayvan ve çevre sağlığı dostu

Gümüş iyonları, insan ve hayvanlara en ufak bir zarar vermeden duvarlardaki küf ve mantarı 10 bin kat daha fazla engelleme özelliğine sahip ve AB kozmetik yönetmeliğine de uyumlu. Bu öncü içeriğinin yanı sıra atmosfere verilen Organik Uçucu Madde Miktarı (VOC) açısından AB standart ortalamasının altında olduğundan çevre dostu bir ürün. Tüm bu ayrıcalıklı özellikleri ile Marshall Hijyen, evlerin yanı sıra temizliğin önem kazandığı hastane, okul, kreş, ilaç fabrikaları, veterinerler ve gıda tesisleri gibi mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. 

Marshall Hijyen’in beş farklı renk seçeneği var

Kokusuz ve kolay silinebilir olan Marshall Hijyen, zamanla renk değişimi yapmıyor ve sararmıyor. Ayrıca, yüksek kaplama ve iyi yapışma özelliğine sahip. İpek mat, son kat iç cephe boyası olan Marshall Hijyen, aynı zamanda, bebek pembe, çiğ damlası, nil kıyısı, mum ışığı ve ıslak kum olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile hazır olarak satışa sunuluyor. Diğer tüm renkler ise Marshall bayilerinde ve yapı marketlerde bulunan Anında Renk Makineleri ile elde edilebiliyor. Marshall Hijyen, 2,5 ve 15 litrelik iki farklı ambalajda bulunabiliyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account