Assan Alüminyum, Avrupa’nın lider ambalaj üreticilerinden Plus Pack tarafından bir kez daha “Yılın En İyi Tedarikçisi” seçildi.

Yazar:Editor
14.03.2013

 

Ürün ve hizmet kalitesiyle ön plana çıkan Assan Alüminyum, son üç yıldır bu unvanı kimseye kaptırmıyor.İstanbul, 12 Mart 2013 -Türk alüminyum sektörünün lider kuruluşu Assan Alüminyum, Avrupa ambalaj sektörünün önde gelen firmalarından Plus Pack tarafından üst üste üçüncü kez “Yılın En İyi Tedarikçisi” unvanına layık görüldü.

Alüminyum buruşuk kap üreten Plus Pack’in bugüne kadar toplam beş kez yılın tedarikçisi seçtiği Assan Alüminyum, son üç yıldır bu unvanı elinde tutarak önemli bir başarıya imza attı.

Assan Alüminyum Genel Müdürü Remzi Örnek, Plus Pack ödülü hakkında şunları söyledi: “Plus Pack, Avrupa’nın önde gelen buruşuk kap üreticilerinden, bizim de Avrupa’daki en büyük müşterilerimizden biri. Son üç yıldır üst üste en iyi tedarikçi seçilmemiz, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızın takdir edildiğinin ve sürdürülebilir bir başarı yakaladığımızın göstergesi.

Ayrıca, alüminyum folyo konusunda kalite ve hizmet beklentisinin yüksek olduğu Avrupa ambalaj sektörünün en prestijli firmalarından Plus Pack’e bu beklentileri aşan standartlarda hizmet verebildiğimizin kanıtı. Başarımızda emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Ambalaj ürünlerinin gıdaya temas etmesi nedeniyle üretimde yüksek hassasiyet gerektirdiğini belirten Örnek, bu alanda NSF (Uluslararası Sağlık Kuruluşu) Sertifikası’na sahip olduklarını ve söz konusu beklentiyi en üst düzeyde karşılayacak kalitede ürünler sunduklarını da sözlerine ekledi.

Assan Alüminyum’un Plus Pack nezdinde en iyi tedarikçi olarak gösterilmesinde, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı önemli rol oynuyor. Assan Alüminyum, müşteri ihtiyaçlarına kısa sürede yanıt vermesi, teslimatları zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmesi, sürekli gelişim sergilemesi ve herhangi bir teknik talebe en etkili çözümü sunması ile Plus Pack’in ilk tercihi oldu.

50 yıllık deneyim

1963 yılında kurulan Plus Pack, alüminyum ve ısıl şekillendirilmiş plastik ambalaj ürünleri sunuyor. Avrupa’da 7 ülkede 250 çalışanıyla faaliyet gösteren Plus Pack, alüminyum ve plastik ambalaj sektöründe Avrupa’nın lider tedarikçilerinden biri olarak tanınıyor.

Gıda sektörünün yanı sıra toptan ve perakende pazarlarına da hizmet veren şirket, Danimarka ve Belçika’daki sertifikalı üretim ve depolama tesisleriyle Avrupa geneline teslimat yaparken, dünyanın dört bir yanında bulunan iş ortakları kanalıyla yerel pazarlara da hitap ediyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account