Geberit ile hayalinizdeki banyo gerçek oluyor

Editör
14.03.2013

 

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, uyumlu ve şık tasarımlarıyla banyonuzda farklı bir hava estiriyor. Geberit,  özel olarak geliştirdiği duş drenaj çözümleriyle banyonuzu yepyeni bir tarza büründürüyor.

Günün yorgunluğunu atmak, yoğun yaşam temposunda banyolarda rahatlamak istemez misiniz? Geberit duş kanalı minimalist bir yaklaşım ile pürüzsüz zeminli duşlar yaratıyor. Geberit duş drenajları, kişisel bakım ve yenilenmenin en önemli alanı banyolar için yenilikçi ve fonksiyonel yaklaşımlar sunuyor.

Paslanmaz çelikten yapılmış duş kanalı kapağı ile modern banyoya tarz katan Geberit, şık zemin ve duvar drenajları ile banyonuzun güzelliğini ortaya çıkarıp duş ekipmanlarını görünmez kılıyor.

Parlak krom, paslanmaz çelik, beyaz alpin veya duvarınız ile uyumlu materyal ile kaplayabileceğiniz özel kapak alternatifleriyle banyonuza kişisel dokunuşlar katabiliyorsunuz. 

Duşlar hiç bu kadar uyumlu ve şık olmamıştı

Geberit’in yenilikçi duvar içi drenajı banyo dizaynında yeni imkânlar sunuyor. Kişisel tarzınıza uyan tasarımlarıyla keyifli bir duş deneyimi sağlayan Geberit, aynı zamanda kendi kendini temizleyen sifon özelliğiyle balçık oluşumunu önlüyor. Kolay temizlik için şık kapaklar kolayca çıkarılabiliyor.

Yeriniz ister küçük ister büyük olsun, Geberit’in sunduğu fonksiyonel duş drenajları sayesinde banyonuz sınıf atlayarak duş keyfiniz hiç olmadığı kadar keyifli olacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account