Güçlü, temiz, hızlı, kompakt ve torbasız: Yeni Siemens VSX4XTRM süpürge

Editör
13.03.2013

 

 Siemens Ev Aletleri, sensorBagless™ teknolojisi ile benzersiz bir kullanım kolaylığı sağlayan toz torbasız VSX4XTRM elektrikli süpürgesini sundu.

Yeni Siemens VSX4XTRM elektrikli süpürge easyClean™, sanayide 37 lt hava debisi, ultraHEPA gibi sistemlerinin yanı sıra kompakt tasarımı ve zengin donanımı ile dikkat çekiyor.

Siemens Ev Aletleri’nin yeni toz torbasız VSX4XTRM elektrikli süpürgesi, sensorBagless™ sistemi sayesinde daha güçlü, temiz ve hızlıdır. Toz torbasız elektrikli süpürgelerin en iyi performansı sunabilmesi için filtrelerinin temiz olması gerekir.

Bu da süpürgelerin filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesini gerektirir.. Çoğu kullanıcının sadece süpürgenin performansında azalma hissettikleri zaman filtreleri temizledikleri gayet iyi bilinmektedir. Siemens, en az bakımla yıllar boyunca temizleme performansından hiçbir şey kaybetmeyen, kullanımı kolay ve kompakt, toz torbasız XTRM elektrikli süpürgeyi kullanımınıza sunar.

easyClean sisteminde, süpürgeye entegre edilen sensör sayesinde performans seviyesi sürekli ölçülüyor. Filtrenin geçirgenliğinin azalması ile birlikte performansın optimum seviyenin altına düşmesi durumunda süpürgeden geçen hava miktarı azalıyor. Bu durumda sensor kontrol göstergesinin kırmızı ışığı yanıyor. Filtre temizlendiğinde süpürge yeninde maksimum performansı sunmaya başlıyor. sensorBagless™ teknolojisi filtrenin her zaman maksimum performansı verecek seviyede kalmasını sağlar. Bu sayede yıllar geçse de XTRM toz torbasız süpürgenin performansı hep aynı kalır.

Yeni CrossFlow™ sistemi ise toz ve kiri, hava akımı sağlayan santrifüj gücüyle ayrıştırarak toz konteynerinde toplar. Böylece süpürgeden maksimum performans alınır.

Temizlemesi oldukça kolay olan konteyner’ı net 1.9 lt kapasitelidir. 2400 watt’lık gücüyle saniyede 37 lt toz çekme kapasitesi ile dikkat çeken süpürge, kompakt dizaynı, iki konforlu tutma yeri, kaldırma ve boşaltma sırasında kolaylık sunan yapısı ile fark yaratıyor.

Dergisi 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account