Kışkırtan Banyolar: Creavit Amorf Banyo Takımı

Editör
13.03.2013

 

Creavit Amorf Banyo Takımı ile banyolarınıza sanatın büyülü eli değiyor. Alışılmışa meydan okuyan tasarımlarıyla öne çıkan banyo takımı evlerinizin şıklığını tamamlıyor.

Banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit’in 2013 koleksiyonu arasında yer alan yeni ürünü Creavit Amorf Banyo Takımı sanatı evlerinize getiriyor. Doğadan aldığı ilhamla sıradanlığa başkaldıran asi ruhlu bu takım, estetik ve şık çizgileriyle banyolarınızın havasını değiştiriyor. 

Yenilikçi tasarımıyla banyolarınızın yüzünü güldüren “Creavit Amorf Banyo Takımı” yarım ayaklı lavabo ve klozetten oluşuyor. Creavit’in bu yeni takımı markanın zengin ürün yelpazesinde yer alan armatürler ile birlikte kullanıldığında banyolarınızda mükemmel bir bütünlük oluşturuyor. Banyoları birer yaşam alanı olarak tasarlayan Creavit, yaratıcı, kullanışlı, işlevsel ve estetik çözümleriyle keyif veren banyolar yaratmak için çalışıyor.

Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor.

Üretiminin %40’ını ihraç eden marka, Portekiz’den Çin’e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmet ulaştırıyor ve servis sağlıyor.  Creavit bünyesinde Amerika’ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriyor.

Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, Türkiyeli bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Çin’de yeni bir showroom açan Creavit, ülkemizde vitrifiye alanında bu başarıyı gösteren iki firmadan biri sayılıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account