Faruk Güllüoğlu, Franchise Zincirine 3 Mağaza Daha Ekledi

Yazar:Editor
13.03.2013

 

Franchiseyatırımlarını hız kesmeden sürdüren Faruk Güllüoğlu zincirine 3 yeni şube daha eklendi. Faruk Güllüoğlumarkası Taksim Meydanı, Cihangir ve Libadiye’de açılacak yeni mağazalarıylabirlikte franchise mağaza sayısı 10 ‘a çıkıyor ve toplamda 34 mağaza sayısınaulaşmış oluyor.

İstanbul’un kalbi olarak nitelendirilenTaksim’de 2 mağaza birden açan FarukGüllüoğlu, Taksim Meydanı ve Cihangir şubelerini hayata geçirdi. 8 Mart Cumagünü açılan Taksim Meydan ve Cihangir şubelerinin açılışına pek çok ünlü simakatıldı. Faruk Güllüoğlu, Anadolu yakasındaki müşteri taleplerini de göz ardıetmiyor ve 3 katlı Libadiye mağazasını da aynı hafta içerisinde müşterilerininhizmetine açıyor.

Faruk Güllüoğlu’nun, Anadolu yakasında libadiye caddesinde açılan yeni mağazasınınaçılışı ise 9 Mart Cumartesi günü yoğun katılım ile gerçekleşti.

 Taksim Meydanı ve Cihangir’de açılanşubelerinin konseptini Faruk Güllüoğlu Geleneksel olarak dizayn eden marka,İstanbul’un nabzının attığı Beyoğlu’nda baklavacılık geleneğini ve lezzetserüvenini bu mağazalar ile sürdürmeyi hedefliyor.

Yeni açılan bir diğer şubeolan Libadiye ise Faruk Güllüoğlu İstanbul Cafe&Restoran konseptiyle hizmetvermeye başladı. 3 katlı olan Libadiye mağazasında geleneksel baklava ve tatlılarınyanı sıra birbirinden lezzetli ve farklı sunumları da tatmak mümkün.

Kalitesindenödün vermeden Küresel dünyaın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyihedefleyen Faruk Güllüoğlu, mağaza sayısını her geçen gün arttırmaya devamedeceklerinin müjdesini verdi. Birbirinden çok farklı noktalarda var olmayıhedefleyen Faruk Güllüoğlu, şuan inşaatı devam eden projelerinden bahsederkenmüşterilerinin ihtiyacı olan her noktada kendilerini görebileceklerini ifadeetti.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account