Seramik sektöründe yeni bir atağa kalkan Seranova, UNICERA Fuarı'nda yenilikçi ürünlerini tanıttı

Editör
13.03.2013

 

Seramik sektöründe yeni bir atılım gerçekleştiren Seranova, UNICERA Fuarı'nda dünyanın önde gelen sektör profesyonelleri ile dekorasyona ilgi duyan kesimlere yeni ve yenilikçi ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği Seranova standı, Uşak el halılarını marka yapan Esma KIVRAK'ın el halısı tezgahında geleneksel halı dokumacılığı etkinliğine de sahne oldu. 

Seramik sektörünün güçlü markası Seranova, 27 Şubat-03 Mart 2013 tarihleri arasında TÜYAP'ta düzenlenen UNICERA 25. Uluslararası Seramik, Mutfak, Banyo Fuarı'nda, Türkiye ve dünyanın seramik sektörü profesyonelleri ve ziyaretçilerini yeni ve yenilikçi Seranova ürünleriyle buluşturdu. Seramik sektöründe yenilikçi modern tasarım ürünleriyle büyük beğeni kazanan Seranova standı, Uşak el halılarını kişisel çabalarıyla dünya markası yapan halı uzmanı Esma KIVRAK'ın el halısı tezgahında geleneksel halı dokumacılığı  etkinliğine de ev sahipliği yaptı.

Seranova'nın hedefi zirve

Seranova'nın 2013 yılında gerçekleştirdiği büyük atakla bayilik sisteminden bayi konseptine, modern tasarım anlayışı ve farklı ürün gruplarına kadar tepeden tırnağa yeni bir atılımla zirveye koştuğunu ifade eden Seranova Pazarlama Müdürü Nilgün TUGAYKAN, modern ve yenilikçi ürünlerle ulusal ve uluslararası arenalarda çok daha güçlü bir konumu hedeflediklerine vurgu yapıyor. 

Sektör profesyonelleri başta olmak üzere dekorasyonla ilgilenen tüm kesimlerin UNICERA Fuarı'nda Seranova standına yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden TUGAYKAN, Seranova ile Türkiye'nin yeni bir seramik markasına sahip olduğunu, dünya çapında ilgi gören Türk seramik ürünlerinin Seranova ile yeni bir ivme kazanacağının altını çiziyor.

Uşak'ın değerlerine de sahip çıkıyor

UNICERA Fuarı'nda Seranova standını ziyaret edenler ilgi çekici bir etkinlikle de buluştu. Seranova standında kurulan el halısı tezgahında Uşak el halısı dokumanın inceliklerini tanıtan Esma KIVRAK, geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan köklü bir kültürün değerlerini gözler önüne serdi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account