Afetlere özel taşınabilir soğuk hava depoları

Editör
13.03.2013

 

Catoni Denizİşleri A.Ş, portatif, ısı kontrollü konteyner ve depoların kiralamasınıgerçekleştirmek üzere Danimarkalı TITAN Containers firmasının Türkiyetemsilcisi oldu.

Türkiye pazarı için yeni bir ürün olan taşınabilir konteynerleri-40oC ile +65oC arasında kullanmak mümkün. Buözellikleriyle TITAN portatif konteynerleri; organizasyon firmalarından afetyönetim merkezlerine, gıda firmalarından otellere kadar birçok kuruluş için alternatifçözümler sunuyor.

Türkiye’nindeniz lojistiği konusunda lider kuruluşlardan biri olan Catoni bu yeni ürünüyle,İstanbul, İzmir, Gemlik, Mersin, Antalya, Mersin ve İskenderun gibi liman şehirlerinden,müşterilerinin fabrika, tarla ve arsalarına dönemsel kiralama amaçlı hizmet vermeyihedefliyor. Portatif TITAN konteyner ve seyyar depoları, Antalya’da 20-23 Şubat2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Anfaş 20. Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı’ndatanıtıldı.

ArcticStore markası altında kiralanan ürünlerden 20 feet (6 x 2,45 x2,62 metre) ölçülerinde soğutma özellikli konteyner ziyaretçilerin dikkatinesunuldu.

TITANkonteynerleri (TITAN Containers) Türkiye’de piyasaya sürüldüğü kısa süre içindesebze, meyve, beyaz ve kırmızı et sektörleri ile otel, catering, fastfood vemarketler zincirleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Kiralanabilme vetaşınabilme avantajlarına ek olarak çevreci özellikleri ile de TITAN ArcticStorebirçok sektör tarafından tercih ediliyor.

TITANürünleri arasında ArcticStoreTM , -40oC’den +65oC’yekadar sıcaklık kontrolü sağlayan özelliklerinin yanı sıra modern görünümü,sessiz, güvenilir, çevreci, ekonomik ve pratik kullanımıyla dikkatleri çekiyor.Aynı zamanda ArcticStore ve ArcticSuperStoreTM soğuk hava depolarınave soğutmalı konteynerlere üstün bir alternatif sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account