Türkiye’yi dolaşan “Ferroli Eğitim & Teşhir Aracı” Samsun’a Geliyor

Yazar:Editor
12.03.2013

 

Tüm Türkiye’yi dolaşarak  tüketicileri gaz kullanımı konusunda bilinçlendiren Ferroli Eğitim ve Teşhir Aracı 12 ve 15 Mart tarihlerinde Samsun’da…

Ferroli, tüm Türkiyeyi dolaşan “Ferroli Eğitim ve Teşhir Aracı” ile 2008 yılından beri doğalgaz kullanımı konusunda bilgi vererek hem halkı bilinçlendirmeyi hem de Ferroli ürünlerini doğrudan tüketiciye ulaştırmayı sürdürüyor. Bu çerçevede de teşhir aracı 12 Mart tarihinde Samsun’da ve 15 Mart tarihinde de Samsun Bafra’da olacak.

Gelişmiş ses ve görüntü sistemlerine sahip, tamamı klimalı ve 17.3 m3 kapalı hacme sahip özel olarak tasarlanmış bir eğitim aracı olan  “Ferroli Eğitim ve Teşhir Aracı” özellikle yeni doğalgaz kullanmaya başlayacak olan bölgelerde  doğalgaz kullanımı ile ilgili olarak tüketicileri bilinçlendiriyor.

Aracın içerisinde her yıl ürün gamına göre birçok kez yenilenen Ferroli ürünlerini bulunuyor. Bunların arasında yoğuşmalı ve konvansiyonel kombi, yoğuşmalı kazan, hermetik şofben, panel radyatör, havlu kurutucu, klima, oda termostadı ve termostatik vana gibi ürünler teşhir ediliyor.

Teknik eğitimli Ferroli çalışanları, hem tüketicilerin sorularını yanıtlıyor hem de gerekli yönlendirmeleri yapıyorlar. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı misyon edinen Ferroli, en pratik ve anlaşılır biçimde tüketicileri bilinçlendirmeyi, müşterilerin beklentilerini dinleyip ona göre tüm çalışmalarını yönlendirmeyi misyon ediniyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account