Aspen Bayileri Yeni Ürünlerle Daha Güçlü

Yazar:Editor
12.03.2013

 

Aspen bayileriyle bir araya geldiği etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı.Aspen, İstanbul’da bayileri için bir toplantı düzenledi. 25’ten fazla bayinin biraraya geldiği  etkinlikte Diversa ve Sinova bölme duvar sistemlerine dair yenilikler paylaşılırken, ürünler ve sektördeki gelişmeler hakkında sohbetler gerçekleştirildi.

 Mimari projeler odağında fark yaratan tasarımlara imza atan sektörünün lider şirketi Aspen, İstanbul’da bayileriyle biraraya geldi. Aspen Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yılmaz ile Aspen Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu’nun ev sahipliği yaptığı ve Point Otel Barbaros’ta gerçekleştirilen toplantıda Aspen’in bölme duvar sistemleri konusunda fark yaratacak Diversa ve Sinova ailesinden yeni ürünlerin tanıtımı da yapıldı.

 Aspen Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu etkinlikte yaptığı açılış konuşmasında, bayi toplantılarının bilgi akışı açısından önemli olduğunu belirtti. Yeni ürünlerin bayilere güç katacağını dile getiren Gündoğdu; ‘’Aspen ailesi olarak 2012 yılında birçok başarılı projeye imza attık. Yenilikçi fark yaratan ürünlerimiz ve güçlü bayilerimizle 2013 yılına da hızlı girdik.

Bayilerimiz ailemizin önemli bir parçası ve onlarla bir araya geldiğimiz bu tür etkinlikler de çok değer taşıyor. Bu toplantımızın ana gündemi olan yeni bölme duvar sistemleri ürünlerimizle de bayilerimizin gücüne güç katacağımıza inanıyoruz’’ dedi.

 Aspen’in yeni ürünlerine ilişkin sunum yapan Aspen Bölme Duvar Ürün Müdürü Şakir Kara, Aspen’in bu özel ürünlerinden biri olan Diversa Lite’ın sağlamlık, fonksiyonellik, ergonomi ve günümüzde modern ofislerin vazgeçilmezi olan görsellik özellikleriyle ön plana çıktığına dikkat çekti.

Ofis ve yaşam alanlarının iç bölümlerini estetik şekilde düzenlemek üzerine geliştirilen Diversa Lite, çelik konstrüksiyon üzerine dolu paneller ile alüminyum taşıyıcı profillerle birleştirilen monoblok cam ve kasalı kapı modüllerinden oluşuyor. Böylece istenen özelliklere ve görsel tasarıma uygun bölme sistemleri kolaylıkla yaratılabiliyor.

 Etkinlikte tanıtılan bir diğer yeni ürün ise günümüzün değişen mimari anlayışı ve beklentilerine uygun olarak tasarlanan Sinova seperatör bölme sistemleri oldu. Şakir Kara bu ürünün saydam ve modern görünümü ile beklentilere en iyi şekilde cevap verdiğini belirtti. Estetik birleşme noktalarıyla temperli ve lamine cam seçenekleriyle üretilen Sinova ürünleri, mat ve film kaplı cam seçeneklerine de sahip.

 Sektörün konumu ve gelecek adına değerlendirmelerin de yapıldığı toplantı, Aspen ailesinin toplu fotoğraf çekimiyle birlikte sona erdi.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account