Geberit Duofresh İle Eviniz Her Daim Temiz Hava Dolsun

Editör
12.03.2013

 

Dünyanın en köklü rezervuar markası GEBERIT, banyolarınıza yenilikler katmaya devam ediyor. Geberit, DuoFresh ürünüyle banyonuzu kötü kokulardan arındırabileceğiniz, enerji tasarruflu koku alma ünitesiyle karşınıza çıkıyor.

Rezervuar sistemlerinde yeni bir teknolojiye imza atan İsviçreli marka Geberit, yeni sistemiyle beraber hem cebinizi hem de banyonuzdaki havayı hafifletmeyi hedefliyor.

Davetsiz misafirlerinizin kapınızı çaldığında, artık banyonuzdaki rahatsız edici kokular için endişelenmenize gerek kalmıyor. Duvarınızın arkasına gizli bir şekilde yerleştirilen Geberit DuoFresh koku alma ünitesi sayesinde, banyonuzdaki kötü kokular kaynağında yok edilip, ortama temiz hava sirkülasyonu sağlıyor. Banyonuza taze bir soluk getiriyor. 

Geberit DuoFresh Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Geberit DuoFresh, cebinize kolaylık sağladığı gibi, kullanım açısından da oldukça kolay. Pencere ve havalandırmanıza göre enerji tasarrufu sağlayan koku alma ünitesi, bir düğmeyle devreye sokuluyor ve otomatik olarak 10 dakika sonra kapanıyor. Dilerseniz manuel olarak da kapatılabiliyor. DuoFresh, kullanım kolaylığı değiştirilmesi için çabuk ve kolay değişebilen aktif karbon filtreye sahip. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account