Kalitesi ve mimari şıklığıyla Avrupa standartlarında inşa edilen MAXIMOON konutlarına Ortadoğu, Avrupa, Rusya, İngiltere ve ABD vatandaşları da yoğun ilgi gösteriyor. MAXIMOON, İstanbul'a odaklanan yabancı yatırımcıların gözde projelerinin başında geliyor.

Editör
28.07.2011

Üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group'un İstanbul'un yükselen değeri Esenyurt'ta inşa ettiği MAXIMOON yaşam merkezinden konut sahibi olanlar arasında Katar, Kuveyt, Irak, Suriye, İran, Almanya, Slovakya, Suudi Arabistan, Çek Cumhuriyeti, Rusya, İngiltere, ABD, Belçika ve Mısır vatandaşları da bulunuyor.

Her ulustan ve renkten insanın bir arada yaşamayı tercih ettiği MAXIMOON projesinde biri rezidans olmak üzere toplam dokuz blokta 1377 daire ve 74 mağaza yer alıyor.

Satış rekoru MAXIMOON'da

Sunduğu modern yaşam tarzı ve geniş sosyal imkanların ödülünü satış  rekorlarıyla alan MAXIMOON projesinde yer alan konutların yüzde 30'u, 45 gün gibi kısa bir zaman satılmış bulunuyor.

Öncelikle insana ve çevreye saygılı, bununla birlikte modern yaşamın tüm imkanlarını da bünyesinde toplayan MAXIMOON'un gördüğü yoğun uluslararası ilgiden memnuniyet duyduğunu belirten Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, projede en ince detaylara kadar titizlikle çalışıldığı ve konut sahibi olmak isteyenlere her türlü kolaylığı sunduklarının altını çiziyor. 

MAXIMOON projeye minimum fiyat

Yaklaşık yüzde 70'i yeşil alana ayrılan ve 33 bin m2'lik bir alanda yükselen MAXIMOON'da daire tipleri stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 iken, rezidansta 50 m2'den başlayıp 500 m2'ye kadar çıkabilecek flexible daireler yer alıyor.

Her türlü sosyal imkanı içeren MAXIMOON'da daire fiyatları ise 1+1'lerde 68 bin, 2+1'lerde 136 bin, 3+1'lerde 244 bin TL'den başlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account