Alüminyum devi Saray Grup’un İstanbul Bahçelievler’de hayata geçirdiği Greenist konutlarında, Garanti Bankası’yla yapılan anlaşma ile tüm konut ödemeleri garanti altına alındı.

Editör
08.03.2013

 

İstanbul Bahçelievler’de toplam 175 daireden oluşan Greenist konutları için Garanti Bankası’yla çok özel bir anlaşma sağlandı. 60 ay vadeli 0,59 faiz oranıyla büyük fark yarattıklarını dile getiren Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici “Projemizi yaratmak üzere yola çıktığımızda önceliğimiz ulaşılabilir olmasıydı.

Her geçen gün zorlaşan şehir hayatında rahat bir nefes almak, oksijen solumak herkesin hakkı. Biz de; yeşil alanları, su öğeleri ve çok özel peyzaj mimarisiyle fark yarattığımız Greenist projemizde Garanti Bankası ile yaptığımız 60 ay vadeli, 0,59 faiz oranı ile konut sahibi olmanın en avantajlı fırsatını sunduk” dedi.  

Greenist’te satışlar başladı

İstanbul Bahçelievler’de inşaatı hızla devam eden Greenist projesinde satışlar başladı. %1 oranındaki KDV ile 277.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Greenist konutlarında projenin bitiş tarihi Haziran 2014 olarak belirlendi. 

KAYNAK: İnşaaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account