Unicera Fuarı’nda sektörün temsilcileriyle bir araya geldi.

Editör
08.03.2013

 

Tüyap tarafından Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (Timder) işbirliği ile bu yıl 25.’si düzenlenen UNICERA Fuarı, seramik, banyo ve mutfak sektörü temsilcilerini bir araya getirdi. Fuar, 27 Şubat 2013 Çarşamba ve 03 Mart Pazar tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

E.C.A. ve SEREL markaları ile faaliyet gösteren Elmor Tesisat Malzemesi Tic. A.Ş., bu yıl, doğal kaynakların kullanımında maksimum tasarruf sağlayan “ecologic” ürünleri ile Unicera Fuarı’nda yer aldı.

Fuarda E.C.A. ve SEREL, doğaya dost teknolojilerle, yeni nesil tasarım öğelerini bir araya getirerek, yüksek oranda tasarruf sağlayan ürünleriyle öne çıktı. 27 Şubat’ta gerçekleşen fuar açılışının akabinde Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, E.C.A. ve SEREL standını ziyaret etti. Elmor A.Ş. Şirket Müdürü Hakan Günderen, Çağlayan’a eşlik ederek fuarda sergilenen E.C.A. ve SEREL ürünlerini anlattı. Ayrıca; E.C.A SEREL’in yeni Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi olan “Benim Güvenli Banyom” hakkında Sn. Zafer Çağlayan’a bilgi verildi.

Erdil Yaşaroğlu’nun çizgileri ile hayat bulan “Mert ve Maceracı Ayı Banyolar Şatosu” kitabından Sn. Zafer Çağlayan ve eşliğindeki TÜYAP yönetimi, Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Zeynep Bodur Okyay’a da kitaptan hediye edildi.

Türkiye'nin tasarımla markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla 2012 yılında üçüncüsü düzenlenen “Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri”ne layık görülen ve kategorisinde iyi tasarım ödülü alan E.C.A. ve SEREL ürünleri suyun dijital teknoloji ile buluştuğu armatür serisi Electra ve Akdeniz kültüründen esinlenerek tasarlanan vitrifiye serisi Amphora ile standda yer aldı.E.C.A. ve SEREL’in bu yılki standında yer alan armatürler arasında, organik hatları ile Neva ve Novita Serisi ve minimal tasarımıyla Mina Serisi ile mutfakta sıcak su kullanılırken banyodaki suyun soğuması problemini ortadan kaldıran MixC Serisi sergilendi.

SEREL markalı Seramik Sağlık Gereçleri grubunda ise, Rita Serisi, Sapphire Serisi ve yüzde 25 su tasarrufu sağlayan asma klozet Verda Serisi fuar alanında sektör temsilcilerinin beğenisine sunuldu. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account