Üstün teknolojiyi şık İtalyan tasarımıyla buluşturan, dünyaca ünlü tasarımcı Makio Hasuike’nin çizgilerinin hakim olduğu Hotpoint Luce serisi ankastre ürünler şimdi 60 gün içinde iade garantili.

Editör
06.03.2013

 

Üstün teknolojiyi şık İtalyan tasarımıyla buluşturan, dünyaca ünlü tasarımcı Makio Hasuike’nin çizgilerinin hâkim olduğu Hotpoint Luce serisi ankastre ürünler şimdi tüketicilere 60 gün içinde iade garantisiyle sunuluyor. Memnun kalınmadığı takdirde 60 gün içinde iade edilebilen kategorisinde Avrupa’nın en düşük enerji tüketimine sahip fırınlar, Dual Flow Hava Sirkülasyon Sistemi’yle her noktaya eşit ısı yayarak yemekleri kusursuz pişiriyor. Hotpoint patentli Direct Flame Teknolojisi’yle geliştirilen Luce serisi i ankastre ocaklarsa, 420 delikten dikey yayılan alevler sayesinde ısıyı eşit düzeyde dağıtıyor. Böylece yemekler lezzetli ve sağlıklı bir şekilde daha kısa sürede pişiriyor ve yüzde 20 oranında enerji tasarrufu sağlanıyor. 60 gün içinde iade garantisi kapsamında yer alan bir diğer ürün olan Hotpoint Luce serisi ankastre davlumbazlarsa, Booster Güçlü Havalandırma Fonksiyonu’yla yalnızca 5 dakika maksimum güçte çalışarak mutfaklardaki kötü kokuyu ve dumanı tamamen yok ediyor. 

Hotpoint, mutfaklara İtalyan şıklığını ve üstün teknolojiyi taşıyan Luce serisi ankastre ürünlerine güveniyor ve ürünlerden memnun kalmayan tüketicilere 60 gün içinde iade garantisi veriyor.  

 
 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account