Kavi Yapı Güneşli’de hayata geçirdiği Home Aves projesinin teslimine 10 ay kala çok özel bir kampanya başlattı.

Editör
06.03.2013

 

 Kampanya kapsamında 10 bin lira peşinat ödeyerek Home Aves’ten daire sahibi olunabiliyor. Home Aves’te tüm evler yüzde 1 KDV avantajıyla satılıyor.

Nitelikli konut projelerinin yeni merkezi Güneşli’de inşa edilen Home Aves projesinin teslimine 10 ay kala Kavi Yapı, çok iddialı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Home Aves’ten daire alanlar 10.000 lira peşin ödedikten sonra ilk ara ödeme olarak daire bedelinin yüzde 10’luk kısmını 10 ay sonra, yüzde 10’luk ikinci ara ödemeyi ise 20 ay sonra yapıyor. Kalan kısım dört anlaşmalı banka aracılığı ile 120 aya kadar Kavi Yapı’ya özel oranlar ile kredilendiriliyor.

Konutların tamamının yüzde 1 KDV avantajıyla satıldığı Home Aves, oturmak isteyenlerin yanı sıra yatırımcılar tarafından da tercih ediliyor. Home Aves’te, yatırımcılar için yüksek prim potansiyeli bulunuyor. 

191 daireden oluşuyor

İki blokta 191 daireden oluşan Home Aves’te sekiz farklı tipte 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklüğü 41 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor.

Home Aves’te 1+0 stüdyo daireler 136 bin liradan, 1+1 daireler 186 bin liradan, 2+1 daireler 247 bin liradan ve 3+1 daireler 503 bin 835 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Geçen yıl Şubat ayında yapımına başlanan Home Aves’in kaba inşaatı tamamlandı.

Projede daire teslimleri bu yılını Aralık ayında başlıyor. Home Aves’in örnek dairesi ise proje hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenleri bekliyor. 

Yüzde 80’i yeşil alan

6.5 dönüm arsa üzerinde inşa edilen ve yüzde 80’i yeşil alana ayrılan Home Aves’te daire sakinleri için, içinde kuşların bulunduğu garden aves (kuş bahçesi), garden fruit (meyve bahçesi) ve organik tarım yapılacak garden organic (sebze bahçesi) bulunuyor. İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Güneşli’de inşa edilen Home Aves, sosyal donatılarıyla da adeta 365 gün tatil keyfi yaşatıyor.

Projede yaz kış kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzunun yanı sıra fitness salonu, sauna, fin hamamı, tenis kortu, basket sahası, barbekü terasları, kat bahçeleri ve kameriye bulunuyor.

Güneşli’nin merkezinde

Güneşli Home Aves, merkezi lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Proje Atatürk Havalimanı’na 5 km, E-5 Karayoluna 4 km, 212 AVM’ye 1.2 km ve Bankalar Caddesi olarak olarak bilinen Gülbahar Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account