GROHE AG, 12-16 Mart 2013 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen ISH 2013 Fuarına katılarak pek çok ürününü dünyada ilk kez fuar ziyaretçileriyle buluşturacak.

Yazar:Editor
06.03.2013

 

Banyo deneyimi, bina hizmetleri, enerji, klimalama teknolojisi ve yenilenebilir enerjiler alanlarında dünyanın önde gelen ticaret fuarı ISH, aynı zamanda su ve enerjiyi bir araya getiren en büyük fuar olma özelliğini de taşıyor. 

ISH’de yeni ürünlerini sergileyecek olan GROHE AG, 12 Mart 2013 tarihinde şirketin CEO’su David J. Haines’in katılımlarıyla, şirketin son başarıları ve yeni ürün ve servisler konusunda bilgi vermek üzere bir de basın toplantısı düzenliyor. Saat 15:00’de düzenlenecek basın toplantısı Messe Frankfurt Exhibition Fuar alanındaki  salon 4.2’de bulunan ‘Dimension Room’ da gerçekleşecek. 

Aralarında ülke içi ve dışındaki tüm pazar liderlerinin de bulunduğu 2.300’ü aşkın katılımcı, en son ürün, teknoloji ve çözümlerinin dünya lansmanını ISH’te gerçekleştiriyor. Beş gün boyunca, tesisat sektörü, perakende sektörü, mühendislik ve mimarlık şirketleri, inşaat ve emlak şirketleri, hizmet sağlayıcılar, kamu kurumları ve üniversitelerin de aralarında bulunduğu uluslararası ziyaretçiler 250.000 metrekarelik Fuar Merkezi’nde bir araya geliyor. ISH’i ziyaret eden en büyük grubu ise sıhhi tesisat, ısıtma ve iklimlendirme kurulum sektörü oluşturuyor.

ISH su bölümünde, sürdürülebilir, tasarım odaklı banyo çözümleri sunan fuar katılımcıları, sunumlarını ‘İnsanlar için Su’ sloganı altında gerçekleştiriyorlar. Sektör için dünyanın bu en büyük sergi salonu, tasarım alanındaki en son gelişimlerin yanı sıra günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan modern, sürdürülebilir teknolojiyi ziyaretçiler ile buluşturuyor.

 

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account