İklimlendirme sektörünün öncü markası Airfel, enerji tasarrufu ve yüksek performansı bir araya getiren Inverter Serisi klimalarıyla dört mevsim ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılıyor. A sınıfı enerji verimliliği sunan klimalar, % 30’a varan yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Klimalar üstün özellikli yapısı ile de dikkat çekiyor.

Editör
27.07.2011

Sanko Holding şirketlerinden, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncüleri arasında yer alan Airfel, kullanıcılarına ileri iklim teknolojileri ile bu yaz da serinlik sunmaya devam ediyor.

Airfel Inverter Klimaları yaz sıcaklarını hafifletmek isteyenleri bekliyor.Klimalar, inverter özelliği ile hem ısıtma hem soğutma amaçlı kullanımda A sınıfı cihazlardan daha fazla tasarruf imkânı sunuyor. % 30’a varan yüksek enerji tasarrufu sağlayan klimalar, R410A gaz kullanımı sonucunda çevreye karşı daha duyarlı. 

Airfel Inverter Klima Serisinde kullanılan gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde evinizin havasını her zaman temiz tutuyor, ferah bir ortam sağlıyor.

Yüksek emiş gücüne sahip Karbon Filtre sistemiyle ortamdaki koku molekülleri, doğal yeşil çay esansından üretilen Catechine Filtre sistemi ile de havadaki kirleticileri filtreleniyor. Ayrıca filtrenin dayanıklı antibakteriyel yapıda olması filtrenin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Airfel Inverter Klima Serisinin hem iç hem de dış ünite üretiminde kullanılan “Golden Fin” özel kaplama teknolojisi, sıradan cihazlara göre zorlu ortam koşullarında daha yüksek dayanıma sahip olmalarına olanak veriyor. Sahil kenarı gibi tuzlu ve asidik dış ortam koşullarında gösterdiği korozyon direnci sayesinde cihazlar ilk günkü yapısını uzun yıllar koruyor.

Uygulanan kaplama teknolojisinin sağladığı pürüzsüz yüzey, kir, toz gibi verimi düşüren kirleticileri daha az tuttuğu için zaman içerisinde ürün verimini kaybetmiyor.

Airfel Inverter Klimalar turbo fonksiyonu ve inverter teknolojisinin birleşimiyle kullanıcılarına ortamları hızlı ısıtma ve hızlı soğutma imkânı veriyor. Ortamı arzu edilen konfora çok kısa sürede ulaştırıyor, ardından mekanın ihtiyaç duyduğu minimum kapasitede çalışarak konvensiyonel cihazlara göre enerji tasarrufu sağlıyor. Eksi 15 dereceye kadar dış ortam sıcaklıklarında ısıtma amaçlı kullanılabilen ürün, mevsim geçişlerinde de mükemmel performans sergiliyor.

Klimalar, iç ünitede oluşan yoğuşma suyunu çalışma sonunda iç ünite kurutma sistemi ve özel kaplama teknolojisi ile ortadan kaldırıyor. Böylelikle sıradan cihazlara göre daha da uzun ömürlü ve daha hijyenik iç ortam havası sağlıyor. Kullanıcılara yeni bir tasarıma sahip sessiz iç ünitesiyle, konforlu bir ortam da sunuluyor.

Açılma ve kapanma zamanının progranabildiği timer zaman ayarı, elektrik kesintilerinden sonra eski çalışma ayarlarında tekrar çalışması, ortam sıcaklığını 1’er saatlik iki dilimde değiştiren uyku fonksiyonu Airfel Inverter Klimaların diğer konfor özellikleri arasında yer alıyor.

Klimayı, fonksiyon geçişlerinde termal şoklardan koruyan kompresör koruma sistemi ise cihaz ömrünü uzatırken, elektronik arıza teşhis sistemi de daha hızlı bir servis olanağı tanıyor.


KAYNAK:inşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account