Philips, öncüsü olduğu LED teknolojisinin yeni ürünü olan Coreline LED ürün ailesi ile, enerji verimli aydınlatmaya geçişe yönelik birden çok alternatif sunuyor.

Editör
05.03.2013

 

 İşlevsel olarak sunduğu farklı aydınlatma seviyelerinin yanında yüksek enerji verimliliği sağlayan ürünlerden oluşan Coreline ailesi, mekanlarda birbirinden farklı konseptlere attığı imzanın yanında yüzde  75’e kadar enerji verimliliği sağlıyor.

LED teknolojisinin öncüsü olan Philips, bu teknolojiye geçiş konusundaki öncülüğünü de, ürün portföyüne eklediği yeni seriler aracılığıyla sürdürüyor. Çeşitli aydınlatma uygulamalarına yönelik ürünlerden oluşan  ve LED teknolojisine geçişte öncü bir yaklaşım sergileyen yeni Coreline LED ailesi, enerji verimli aydınlatma uygulamalarına geçişe yönelik tüm olanakları LED teknolojisiyle buluşturuyor. Sunduğu çeşitlik , kullanım ömrü boyunca sunduğu enerji verimliliği ve fiyat avantajı ile de ciddi bir ekonomik kazanç yaratan Coreline LED ailesi; tüm bu özelliklerinin yanında, birbirinden farklı dizayna sahip olan ürünlerinin hepsinde kolay montaj avantajını da sunuyor.

Çok geniş ışık değerleri ve yüksek ışık kalitesi sunan ürünlerden oluşan Coreline LED ailesi, konvansiyonel kullanım biçimi aracılığıyla enerjide verim kaybını tümüyle ortadan kaldırıyor. Teknolojik altyapıyı değiştirme ve yeni kablolama işlemlerine ihtiyaç duyulmadan hali hazırdaki aydınlatma sistemlerine entegre edilen bir yapıya sahip olan bu aile; bakım süreleri ve sıklığının düşürülmesi ve ürünlerin ilk satın alma veya tüm ömürleri boyunca ortaya çıkan maliyetlerinin düşürülmesi gibi unsurlara yönelik sunduğu avantajları, sağladığı yüzde 75’e varan enerji verimliliği ile birleştiriyor.

Coreline LED ürün ailesi

Coreline Downlight

DN120B

Gömme LED downlight armatür

Coreline Spot

RS111B

Gömme LED spot Armatür

Coreline Sıvaaltı

RC120B

Gömme LED Kare/dikdörtgen Armatür

Coreline Sıvaüstü

SM120V

Sıvaüstü LED kare/dikdörtgen Armatür

Coreline Bant

BN120C

Bant tipi LED armatür

Coreline Etanj

WT120C

Sıvaüstü LED Etanj armatür

Coreline Trunking

LL120X

Uçuca eklenebilir LED Trunking Armatür

Coreline Yüksektavan

BY618P

 
 
 
 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account