“Bölgesinin en büyük fuarı olma” ünvanını bu yıl bir salon daha ekleyerek pekiştiren Asansör İstanbul’a, 37 ülkeden 400 katılımcı firma ve 27 bin profesyonel ziyaretçi bekleniyor…

Editör
05.03.2013

 

Uluslararası asansör sektörünü 2 yılda bir İstanbul’da buluşturan, bölgesinin en büyük fuarı 13. kez kapılarını açıyor. İFO Fuarcılık tarafından AYSAD (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle 4 - 7 Nisan 2013 tarihlerinde 6 salonda birden gerçekleştirilecek dev organizasyon, Türkiye’nin yanı sıra Çin, İtalya, Almanya, Fransa, Yunanistan, Hindistan, İspanya, İsviçre, Lübnan, Tayvan ve Amerika gibi dünyanın farklı noktalarından gelecek katılımcı firmalara ev sahipliği yapacak. 6 bin parçadan oluşan ve dünyanın en çok kullanılan dikey ulaşım aracı olan asansörlere ilişkin en yeni ürün, teknoloji ve uygulamaların sergileyeceği fuara bu yıl 27 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.  

Dünyada her gün milyonlarca insanın kullandığı dikey ulaşım aracı asansörlere ilişkin en yeni ürün, teknoloji ve uygulamaların sergilendiği Asansör İstanbul Uluslararası Fuarı’na 4 Nisan’da kapılarını açıyor. Asansör sektöründe bölgesinin uluslararası ölçekteki en büyük organizasoynu olan fuar, bu sene bir salon daha genişleyerek 6 salonda birden gerçekleştiriliyor. Asansör İstanbul 2013, katılımcılarına, sektörün gelişen teknolojilerini yakından takip edebilmenin yanı sıra yeni işbirliği ve yatırım fırsatları sunarken, fuar ziyaretçileri de bu alanda dünyanın en büyük firmaları ile bir araya gelerek, asansördeki yenilikleri yerinde görüp, sektörün gelişimi ve değişimine yönelik bilgi sahibi olacak. 

Aralarında dünyanın en büyüklerinin de olduğu 400 katılımcı firma ve 27 bin profesyonel ziyaretçi Asansör İstanbul 2013’te bir araya geliyor…

2011’deki fuara 37 ülkeden 363 firma katılmış ve 24.126 kişi ziyaret etmişti. İki yıl arayla düzenlenen ve bu sene bir salon daha büyüyerek 6 salona taşan Asansör İstanbul’a 400 firmanın katılımı ve 27 bin profesyonelin ziyareti bekleniyor. Fuar dünyanın farklı ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileri buluşturan dev bir ticari pazar olmanın yanında, 5.’si gerçekleştirilen Uluslararası Asansör Tasarım Yarışması (ILDC) ile de asansörün geleceğini şekillendirmeye devam ediyor. Bu yılki konusu dünya genelinde son dönemde güncellik kazanan, kasıtlı kötü kullanıma yönelik anti - vandal teknoloji tasarımları yarışacak. Dereceye giren projeler, Asansör İstanbul 2013’te sergilenecek. 

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account