Haliç, İstanbul’un en değerli yatırım alanlarından biri haline geliyor.

Editör
04.03.2013

 

 Bölgeye gelen dünya markaları, Haliç’i İstanbul’un yatırım için en uygun bölgelerinden biri olarak değerlendiriyor. Bölgenin ilk uluslararası yatırımını Hilton projesi ile gerçekleştiren Amplio Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul’a ve Haliç’e geniş açıyla bakın temasıyla kısa bir tanıtım filmi hazırladı. Amplio Emlak, hazırladığı film ile Haliç’e dikkat çekmeyi, bölgenin güzelliklerini ve önemini vurgulamayı hedefliyor.

Dünyanın en çevreci otellerinden birini Haliç’te inşa ederek bölgeye bir dünya markası olan Hilton’u getiren Amplio Emlak Yatırım A.Ş., yeni bir tanıtım filmi hazırladı. Sürdürülebilirlik, çevreye uyumluluk ve tasarım dallarında ödülleri bulunan Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn İstanbul’un ve Haliç’in ele alındığı reklam filmi, İstanbul’daki sıkışıklığa ve birçok projenin yaratıcılıktan yoksun oluşuna değiniyor. 

Tüm İstanbul tutkunlarını Haliç’e ve İstanbul’a bir de “geniş açı” ile bakmaya davet eden Amplio Emlak Yatırım A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu, “Haliç’e yatırımlarımız devam edecek. Çünkü gerçek İstanbul’un kalbi her zaman Haliç bölgesi olmuştur. Bunu önümüzdeki süreçte bölgeye yapılacak birçok yatırım da kanıtlayacak” şeklinde konuştu.

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account