ÇEBİ ile mutfak ve banyoda yüksek performans

Editör
27.07.2011

ÇEBİ AŞ, FGV markasının kapak ve ray sistemleri ile mutfak ve banyolar için ürün tasarımında olduğu kadar mekan yönetimi konusunda da kolaylık sağlıyor.
ÇEBİ’nin distrübütörlüğünü yürüttüğü İtalyan FGV markasının Genias ve Aero kapak sistemleri, gerek mutfak gerekse banyo alanlarında dolapların en efektif şekilde tasarlanıp uygulanmasına imkan tanıyor.

Genios mobilya kapak sistemi, her boyut ve ağırlıktaki kapakta kullanılabilirken farklı açılara uygulanabilirliği sayesinde de son derece konforlu. Aero kapak sistemi, minimalist tasarımı ile modern mobilya tasarımına güncel çözümleri ile esneklik kazandırıyor.

Serinin  AeroFlap, AeroLoft, AeroSplit, AeroWing ve AeroLift ürünlerinin büyük kapakların kaldırılması, katlanması ve yukarı/arkaya doğru hareketi sayesinde bir seferde dolapların iç kısmının tamamına erişim sağlanabiliyor.

Excel çekmece rayları, mobilya teknik donanımı konusunda incelik ve etkinliği en üst noktada sunuyor. Güncel teknolojinin en üst seviyesindeki Excel ray sistemi, konfor konusunda üçüncü nesil bir ürün.

Mobilya tasarımının önüne çıkmadan yüksek kaliteli bir görünüm sağlanması açısından gizli montaj uygulaması yapılıyor. OneTouch teknolojisi, mobilya kapağında kulp kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Markanın Ten çekmece sistemi ise, her mutfak ve banyoyu mekan yönetim makinesine dönüştürüyor. Performans açısından son derece başarılı olan Ten,  45kg’lik yük kapasitesine sahip sürgü sistemi, Dual-Synchro stabilizasyonundan kaynaklanan sessiz hareketi ve durdur- kapat yavaşlatıcısı ile sağlamlığını artırıyor.

ÇEBİ ile mutfak ve banyolarınızın performansını artırın.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account