Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın açıkladığı, 1 milyon nüfuslu ‘Yeni Şehir’ projesi kapsamında yer alacak Bioİstanbul, SağlıkKent ve MagnetCity’ye komşuluğuyla, günümüzün en değerli yatırım bölgesi haline gelen Ispartakule’de hayat bulan Stüdyo 24, aylık 500 TL taksitle geleceğe yatırım yapma imkanı sağlıyor.

Yazar:Editor
04.03.2013

 

 

Türk İtalyan mimarların çizgileriyle konut kavramına yepyeni bir bakış açısı getiren Stüdyo 24’ü tercih edenler; 1 yıl boyunca peşinat ödemeden, aylık 500 TL ile kendi evlerine sahip oluyor. 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ''Ispartakule'de yeri olanlar, evi olanlar veya orada proje yapmak isteyenler zaman içerisinde çok karlı çıkacak.” sözleriyle yatırımcılara bölgeyi işaret etmesi, Ispartakule’ye olan talebi daha da yükseltti. 

Yaklaşık 6 ay önce yapımına başlanan Stüdyo 24’lerin teslimi Mayıs 2014’te ama daha şimdiden projenin yüzde 60’ı satılmış durumda. Yakın geleceğin en trend yaşam merkezlerinden biri olarak öngörülen Ispartakule’de stüdyo anlayışını eğlenceli bir boyuta taşıyan ve POP, Cozy, Modern isimli dekorasyon seçenekleriyle tüketiciye kendi zevkine göre bir stüdyoda yaşama şansı sunan projede stüdyo dairelerin fiyatı 92.500 TL’den başlıyor.

Cathay İleri Projeler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmethan Yılmaz, “Türkiye’de genç nüfusun artması ve yaşam stillerinin farklılaşması, özellikle yeni evli ve solo yaşamı tercih edenlere yönelik konut çözümlerini gerekli kıldı” diyerek projenin arkasındaki fikir dinamiğini açıklıyor. Stüdyo 24’ü ise “Kentin farklı noktalarında hayata geçireceğimiz, sadece 1+0, 1+1 ve 2+1 konutlardan oluşan, ulaşılabilir koşullarla planlanmış bir konsept” olarak tanımlıyor. 

Üstelik Cathay İleri Projeler şimdiden 3 yıl süreyle metrekare başına 3 TL aidatı garanti ediyor… Aidat; resepsiyon, lobi, fitness, açık havuz, kapalı garaj, lobi, toplantı odası, cep sineması, teras ve vale gibi yaşamı kolaylaştıracak ve günün her saatine keyif katacak tüm rezidans hizmetlerini kapsıyor…

Emlak Konut GYO güvencesi ve EPP ortaklığında hayata geçirilen Stüdyo 24; “Bir+Sen” sloganıyla yeni nesil bir stüdyo anlayışını insanlarla buluşturuyor. Gerek tasarımı gerekse sunduğu sosyal olanaklar ile modern yaşam tarzını adeta yeniden yorumluyor. 38 metrekareden 207 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde tasarlanan Stüdyo 24’teki daireler, geniş ve eğlenceli bir yaşamı paylaşmak için yeni sahiplerini bekliyor. 

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account