Uzun vadede hedef, Schneider Electric Paris Maratonu'nu dünyanın ilk enerji pozitif yarışı haline getirmek

Editör
04.03.2013

 

7 Nisan Pazar günü Champs Elysées’de koşulacak Paris Maratonu’nun ilk isim sponsoru olan Schneider Electric, böylece, hem enerji verimliliğine dikkat çekmeyi hem de spora destek olmayı amaçlıyor.

Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, daha verimli olarak, enerji israfını azaltarak, iklim değişikliğine karşı savaşarak, insanların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına destek olma misyonunu bu kez koşu parkuruna taşıyor. Schneider Electric, 7 Nisan Pazar günü Champs Elysées’de koşulacak Paris Maratonu’nun ilk isim sponsoru olarak, her alanda insanların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına tam destek verdiğini bir kez daha gösteriyor.

42.195 km’lik Paris Maratonu’nu, çalışanları, müşterileri ve tüm katılımcılar için benzersiz bir deneyim ve buluşma noktası haline getirmek isteyen Schneider Electric, dört yıl boyunca maratonun isim sponsoru olacak.

Schneider Electric Pazarlama Kurulu Başkanı Aaron Davis konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Schneider Electric Paris Maratonu’nun ‘özen, bağlanma, mücadele ve bağlılık’ şeklindeki marka değerlerimizi vurgulamak için mükemmel bir platform olduğuna inanıyoruz. İnsanlara, teknolojilere ve bir şeyleri farklı yollardan yapabilme becerisine odaklanarak, markamızı, maratonun sonsuz mücadelesiyle şekillendirilmiş ruh ve değerlerle ilişkilendirmek için eşsiz bir fırsat görüyoruz. Uzun vadede hedefimiz, Schneider Electric Paris Maratonu'nu dünyanın ilk enerji pozitif yarışı haline getirmek…” dedi.

Schneider Electric, yaklaşık 50 bin kişinin koşması beklenen maraton boyunca çevreyle bağlantılı yeni teknolojilerin avantajlarına da dikkat çekerek, her gün daha ciddi bir hal alan çevre sorunlarını çözmek için daha hızlı koşmak gerektiğini vurgulayacak.

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account