Vitrifiye ve Banyo Ürünleri Unicera Fuarı'nda

Editör
01.03.2013

 

Faaliyetlerine 1995 yılında başlayan Güral Vit , 27 Şubat – 03 Mart tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 25. Uluslararası Seramik ve Banyo Fuarı UNICERA’da özgün ve şık tasarımlarıyla yer aldı. 

2013 yılında, “Değişen ve Gelişen Marka Güral Vit” sloganı ile yola çıkan Güral Vit , yenilikçi tasarımlarla kaliteli ürünler üreterek ve sağlığı ön plana çıkararak müşteri memnuniyetini daha da yükseklere taşıyor.

UNICERA Fuarı’nda yer alan Güral Vit , 2012 Red Dot tasarım ödüllü tuvaleti WC Health’i , kanalsız klozetlerinden oluşan yeni vitrifiye setlerini , ürün gamına yeni eklediği mozaik , banyo aksesuarları ve armatürlerinden oluşan seçkin ürünlerini yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşturdu.

Seramik sağlık gereçleri alanında, üretim kapasitesi, satış cirosu, yurtiçi ve yurtdışındaki pazarlama ağı olarak önde gelen firmalar arasında yer alan Güral Vit , Türkiye’nin her şehrinde toptan ve perakende de potansiyeli en yüksek, alanında uzman, markanın değerlerine sahip çıkan güçlü bir  dağıtım kanalına  sahiptir. Türkiye’de 9 bölge müdürlüğü , 270 bayisi bulunmaktadır . 

Dünya pazarında da, marka olmak için çalışmalar yapmaya devam eden Güral Vit , tuvalet kültürüne getirdiği yeniliklerle uluslararası tasarım ödülüne layık görülmüştür . 4 kıtada, 44 ülkeye ihracat yapan Güral Vit , İngiltere, Fransa, Avustralya ve Hollanda başta olmak üzere, diğer Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Körfez ülkeleri ve Hindistan’da bayileri bulunuyor.

Pazar odaklı tasarımlarımları ile, servis ve ürün kalitesi, Fransa NF, Avustralya Watermark, Hollanda KIWA, Almanya LGA, ISO9000 gibi uluslar arası sertifikalarla belgelenmiştir.

Birçok pazarda uzun soluklu iş birliklerine imza atan Güral Vit  , almış olduğu Red Dot tasarım ödülü ile su tassarrufu , hijyen ve sağlığı ön planda tutan yenikliklerine devam edecek.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account