Türkiye ve dünyanın önde gelen iş adamları ve finans otoriteleri, 3. Finans Zirvesi’nde bir araya geliyor.

Editör
01.03.2013

 

EDUPLUS tarafından düzenlenen ve 28 Mart 2013’de Maslak İstanbul Sheraton Otel’de gerçekleşecek  zirvede dünyanın önde gelen markalarının üst düzey finans yöneticileri yenilikçi teknolojiler, krizden korunma yöntemleri, gelecek ekonomi öngörüleri gibi önemli konuları mercek altına alacak. 

Finans dünyasının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı zirvede finansı meslek olarak seçmiş yönetici adayı ve yöneticilerin en güncel bilgilerle tanışması ve işlerinde fark yaratması amaçlanıyor. Ayrıca interaktif bir ortamda gerçekleşecek zirve, finansla ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyon ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir ortam oluşturuluyor.

Finans Zirvesi’nde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin CFO, genel müdür yardımcıları, direktörleri ve akademisyenlerden oluşan yirmi konuşmacı, onlarca oturum ve finans dünyasıyla ilgili önemli konulara yer veriyor. Aynı zamanda katılımcılarına sektördeki yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları başarılı yöneticilerden ve otoritelerden dinleme ve öğrenme olanağı sağlanıyor.

Zirvede, İMKB Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Kemal Yılmaz, McKinsey Ülke Direktörü Özgür Tanrıkulu, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, Coco Cola İçecek Mali İşler Direktörü N.Orhun Köstem, GP-Trust Yönetici Ortak S. Pınar Eczacıbaşı, Finansbank Teftiş Kurulu Başkanı Ersin Emir, Eduplus Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Çağlar Çoroğlu ve üst düzey yöneticiler konuşmacılar arasında yer alıyor.

28 Mart 2013 tarihinde Maslak İstanbul Sheraton Otel’de gerçekleşecek zirvede konuşmacıların paylaşacağı konular arasında, Türkiye ve dünyada ekonomik gelişmeler, stratejik planlama bütçeleme ve yönetim raporlama, global şirketlede finansçı olmak, günümüzde finansçıların değişen rolü, finansta doğru ve etkin karar alma yöntemleri yer alıyor. PWC araştırmasının da paylaşılacağı zirvede aynı zamanda başarılı CFO’lar deneyimlerini ve CFO taktiklerini katılımcılar ile paylaşma fırsatını yakalıyor.

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account