Türkiye’nin kömürü elektrik enerjisi üretimine çare olacak mı?

Editör
01.03.2013

 

Sektörel Fuarcılık tarafından düzenlenecek ICCI 2013 – 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı öncesinde gerçekleştirilecek toplantıda ülkemizdeki kömürün elektrik üretimi üzerindeki potansiyeli masaya yatırılacak. 

Toplantıya Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş ve EPDK Elektrik Dairesi Başkanı Ahmet Ocak da konuşmacı olarak katılacak.

Toplantıya, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ) Genel Müdürü Mustafa Aktaş “Türkiye Elektrik Enerjisi Üretiminde Kömür Potansiyeli”, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Elektrik Dairesi Başkanı Ahmet Ocak ise “Türkiye Elektrik Piyasasındaki Gelişmeler ve Değerlendirmeler” konulu sunumlarını yapacaklar.

Türkiye’nin en büyük enerji ve çevre konferansını düzenleyen sektörünün lider kuruluşu Sektörel Fuarcılık,  24-25-26 Nisan 2013 tarihlerinde 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nı (ICCI 2013) İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriyor.

ICCI 2013 Konferansı öncesinde elektrik üretiminde kömür potansiyelinin ve elektrik piyasasındaki gelişmelerin değerlendirileceği bu toplantıda siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten dolayı mutluluk duyacağız.

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account