İtalya’nın dünyaca ünlü lider deri mobilya markası Natuzzi 2011 koleksiyonunu, en son trendleri kendine özgü yaratıcı tarzıyla uyumlu ve işlevsel bir şekilde Natuzzi İstanbul'da sunuyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip yeni koleksiyonuyla Natuzzi Etiler ve Natuzzi Florya yine benzersiz tarzını ve kalitesini yansıtmaya devam ediyor.

Editör
27.07.2011

Deri mobilyada dünya trendlerine yön veren İtalyan mobilya markası Natuzzi, 200 üzerindeki tasarımcıdan oluşan Natuzzi Design Center ve ünlü designerlar tarafından hazırlanan  yeni koleksiyonu ile İtalyan estetiğini, konforunu ve kalitesini bir arada Natuzzi İstanbul mağazalarında sunuyor.
 
En son trendleri kendine özgü yaratıcı tarzıyla uyumlu ve işlevsel bir şekilde sunan mobilyalarının yanı sıra Natuzzi’nin 2011 koleksiyonunda teknoloji uyumlu ürünler, müzik sistemleriyle entegre kanepeler, parlak deri tasarımları ve kişiye özel kumaş kullanımıyla modüler oturma grupları göze çarpıyor.

 Ayrıca, mekanizmalı koltuklar, yataklı kanepe seçenekleri de içeren koleksiyonda yer alan aksesuarlar, aydınlatmalar, halılar, sehpalar ve duvar üniteleriyle herkes farklı fikirler ve kombinasyonlar uygulayıp kendi tarzlarını yaratabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account