Murat Ağır Nakliyat’a satışı yapılan Kässbohrer Low-Bed teslimatı Adapazarı fabrikada yapılan törenle gerçekleştirildi.

Yazar:Editor
28.02.2013

 

Murat Ağır Nakliyat yetkilisi Ramazan Şimşir ve DAF-TIRSAN Otomotiv A.Ş Satış Temsilcisi Ömer Tuğlu’nun katılımı ile gerçekleşen törende, TIRSAN’ın iştiraklerinden biri olan Kässbohrer’in ürünlerini değerlendiren Ramazan Şimşir: “Kässbohrer Low-Bed’in sağlamlığının ağır yüklemelerde sağlayacağı güven ile müşterilerimiz için tercih edilen çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz. 20 adetlik araç filomuza yeni kattığımız bu ürün ile her türlü yol koşulunda ve her tip yüke uygun çözümleri müşterilerimize güvenle sunacağımız için gururluyuz.” dedi.

1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Murat Ağır Nakliyat İnşaat ve Dış Tic. Ltd. Şti. ağırlıklı olarak iş makinası ve proje taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir. 

Ağır yük taşımacılığında özellikle inşaat ve proje taşımacılığında firmaların çözüm ortağı olan Kässbohrer Low-Bed, TIRSAN üretim kalitesinin ve tecrübesinin ürünüdür. Müşteri ihtiyaçlarına odaklı, asırlık bilgi ve mühendislik tecrübesi ile yürütülen AR-GE çalışmalarıyla geliştirilen Kässbohrer Low-Bed, en yüksek kalite ile maksimum yük güvenliği sağlar. Uzayabilir özelliği ile ekstra uzun yüklerin taşınmasını (köprü kirişleri, direkler, beton kolonlar, çelik kafes konstrüksiyonlar) kolaylaştırır.

 

 

 


Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account