Tuna Ofis, adını dama taşlarından alan yeni tasarımları “Dama’’ pufu alldesign 2013’te ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Yazar:Editor
28.02.2013

 

Aynı zamanda alldesign 2013’e konuşmacı olarak katılan, Requiem for a dream, The Wrestler ve tüm dünyada büyük yankı uyandıran Black Swan gibi başyapıtların ünlü yönetmeni Darren Aronofsky sahnede Tuna Ofis’in kalitesi ile ağırlandı.

Ofis mobilyaları alanında 42 yılı aşkın bir deneyim ile günümüzün mimari akımlarını sentezleyerek yenilikçi ürünler geliştirmeyi sürdüren Tuna Ofis, Dama Puf ile ofislere yeni bir enerji getiriyor. Geçtiğimiz günlerde Hilton Convention Center’da gerçekleşen alldesign 2013’ün katılımcı sponsoru olan Tuna Ofis ve Ev Mobilyaları, yeni ürünleri “Dama’’ pufu ziyaretçilere tanıttı. Adını dama taşlarından alan, çoklu bekleme ünitesi olan Dama puf, yuvarlak hatları, renkli, dinamik, enerjik yapısı ve keskin olmayan hatları ile işlevselliği bir araya getiriyor. 

Aynı zamanda Alldesign 2013 program kapsamındaki panellerde konuşmacıların tercihi de Tuna Ofis tasarımları oldu. Tuna Ofis’in IF tasarım ödüllü koltuğu Jack ve iş dünyasının tercih ettiği OTTO koltuk, Alldesign’in ana renklerini barındıran fuşya ve beyaz renklerde yeniden tasarlanarak, program kapsamındaki panellerde kullanıldı. Darren Aronofsky’den Memet Ali Alabora’ya, Demet Evgar’dan Mehmet Altıoklar’a kadar bir çok ünlü konuşmacı Tuna Ofis’in kalitesi ile ağırlandı. 

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account