Öztiryakiler’den Yeni Ürün: Tencere-Kazan-GN Yıkama Makinesi

Editör
28.02.2013

 

Endüstriyel mutfakların teknoloji tasarımcısı Öztiryakiler tarafından üretilen, gelişmiş özelliklere sahip Tencere- Kazan-GN Yıkama  Makinesi kullanıcılarıyla buluşuyor.  Tencere, kazan ve gastronomların yıkanması artık mutfaklarda sorun olmaktan çıkıyor. Elle yıkamanın getirdiği zorluklar ve hijyenik olmayan şartlar bu ürünle artık tarihe karışıyor.

Öztiryakiler markalı Tencere-Kazan-GN Yıkama Makinesi su, enerji, zaman ve yıkama kimyasalları tasarrufu ile kulanım alanlarında ekonomi üretiyor.

Kolay kullanılabilir paneli ve çalışma sistemi kullanıcısına ergonomik şartlar sağlıyor. 2/1 gastronom küvet yıkayabilen Öztiryakiler Tencere-Kazan-GN Yıkama Makinesi, 60 cm çapında silindirik tencere ve 80 cm yıkama yüksekliğine sahip. Tamamı paslanmaz çelik olan ürün ağır ünitelerin gerektirdiği şartlar dikkate alınarak son derece güçlü mekanik özellikleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. 

Yurt içinde “Öztiryakiler” , yurt dışında “ Ozti” markası ile üretilen bu ürün, henüz ilk yılında Avrupa’dan Avusturalya’ ya kadar pek çok profesyonel mutfağın tercihi olmuştur. Tüm elektriksel donanımı uzun ömürlü, uluslararası standartlarda üretim yapan markalardan seçilmiş, CE şartlarına haiz bir şekilde üretilen ürün son derece güvenli şartlarda kullanılabilmektedir.

Nemli ve buharlı alanlarda kullanıma uygun IP sınıfı yüksek konpenentlerden seçilmiş Öztiryakiler Tencere-Kazan-GN Yıkama Makinesi, Türkiye’de 65 yetkili servisin endüstriyel mutfaklara montaj ve eğitimleri için müşteri tercihlerini bekliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account