Yalıtım sektörünün çatı derneği Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği’nin (İZODER) Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 19 Şubat 2013 Salı günü yapıldı.

Editör
28.02.2013

 

İki yıl süreyle  İZODER Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ferdi Erdoğan, ikinci kez başkanlığa seçildi.

Ferdi Erdoğan, her geçen yıl gittikçe büyüyen, sektörde etkinliğini arttıran İZODER’in, vizyonu doğrultusunda, yalıtım sektörünün tepe örgütü olarak Cumhuriyetimiz’in 100. yılına kadar yalıtım malzemeleri kullanımının AB seviyesine çıkarma ve bölgesel güç olma yolunda çalışmaların artarak devam edeceğini vurguladı. Yeni Yönetim Kurulu olarak dernek üyelerinin ve sektörün güç birliğiyle daha büyük başarılara imza atacaklarının altını çizdi. 

İZODER üyelerinin katılımına açık olarak Byotell’de gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda derneğin yeni yönetimi belirlenirken 2013 – 2015 yılları arasında görev yapacak 11. Dönem yönetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu.

İzoder 11. Dönem Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri

ADI – SOYADI YK GÖREVİ ÜYE FİRMA

FERDİ ERDOÐAN BAŞKAN  KALEKİM

TAYFUN KÜÇÜKOÐLU BAŞKAN VEKİLİ BETEK

FATİH ÖKTEM BAŞKAN VEKİLİ İZOCAM

ERTUÐRUL ŞEN BAŞKAN YARDIMCISI İZODER

TURGAY YÜKSEL SAYMAN YK ÜYE HİMERPA

ALİ TÜRKER YK ÜYE ODE

BUÐRA KAVUNCU YK ÜYE BASF

EMRULLAH ERUSLU YK ÜYE ERYAP

HALUK GÜREREN YK ÜYE TRAKYA CAM

HARUN HASYÜNCÜ YK ÜYE İZOBERROCK

KEMAL ÇOLAKOÐLU YK ÜYE BALCIOÐLU

LEVENT GÖKÇE YK ÜYE WEBER

LEVENT PELESEN YK ÜYE MARDAV

MURAT SAVCI YK ÜYE KORAMİC

ÜMİT GÜNEŞ YK ÜYE GROFEN

İZODER 11. dönem Yönetim Kurulu Başkanı olarak yeniden seçilen Ferdi ERDOÐAN İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede master yaptı ve Jeoloji Yüksek Mühendisi olarak eğitimini tamamladı.

Temmuz 1980 tarihinde Çanakkale Seramikte başladığı Kale Grubu iş hayatına Kasım 1990 tarihinde Marmara Bölge Müdürü olarak Kalemaden’de devam etti. Kasım 1998’den beri de Kalekim Genel Müdürlüğü  görevini yürütmektedir. Aynı zamanda Kalekim Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account