Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, Köln’ün önemli alışveriş merkezlerinden IKEA Butzweiler Homepark’da yeni mağazasını açtı.

Yazar:Editor
27.02.2013

 

Avrupa’nın sayılı mobilya üreticilerinden Boydak Holding markası İstikbal, Almanya’nın Köln şehrinde en önemli mobilya alışveriş merkezlerinden olan IKEA Butzweiler Homepark’da yeni mağazasının kapılarını açtı. Almanya’da 3 mağazaya ulaşan İstikbal, 2014 ortasına kadar 10 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Şıklıktan vazgeçmeyen ve evlerini keyifli birer yaşam alanına dönüştürmek isteyenler için Türkiye’de ve yurtdışındaki toplam 1000’den fazla mağazasıyla hizmet veren İstikbal; bir dünya markası olma hedefiyle Almanya’da yoluna devam ediyor. Avrupa, Asya, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika’da gibi 70’i aşkın ülkede 200’den fazla mağazası bulunan İstikbal, Köln’ün önemli alışveriş merkezlerinden IKEA Butzweiler Homepark’da da tüketicisi ile buluşuyor. 

60 yılı aşkın bir süredir mobilya sektörüne ve modasına ürünleri ile yön veren İstikbal’in, Almanya’daki üçüncü mağazası ile Almanya operasyonuna hız verdiğini ve Köln’den sonra sırasıyla yeni mağazaları da faaliyete sokacaklarını belirten Boydak Dış Ticaret Genel Müdürü Murat Bozdağ, “Manheim ve Berlin’den sonra İstikbal olarak Köln’de de tüketicilerimizle buluşuyoruz. Almanya’daki açılımlarımıza bu yıl Nürnberg, Hamburg, Stuttgart, Frankfurt ile devam etmek konusunda kararlıyız. Almanya bizim için çok önemli bir destinasyon, bu yüzden kısa vadeli hedeflerimiz arasında 2014 ortasına kadar Almanya’da 10 mağazaya ulaşmak var” dedi.

İstikbal IKEA Butzweiler Homepark açılışına Köln Başkonsolosu Mustafa Kemal Basa, Düsseldorf Ticaret Ataşesi Hüsamettin Kılıçkaya, medya ve STK temsilcileriyle çoğunluğu Köln’ün de içerisinde bulunduğu Kuzey Ren Vestfalya eyaletinden olmak üzere Almanya’nın tüm bölgelerinden 1000’den fazla ziyaretçi katıldı.  

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account