VitrA, 2013 yılı için hazırladığı banyo ve karo koleksiyonlarını Unicera’da tanıttı.

Editör
27.02.2013

 

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, banyo ve karo koleksiyonlarındaki 2013 trendlerini, 27 Şubat - 3 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenen 25. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera’da tanıttı. VitrA’nın banyo koleksiyonlarına bu yıl, farklı malzemeler ve fark yaratan yenilikler damgasını vuruyor. VitrA’nın karo koleksiyonları ise ışıltılı desenleri, pastel renkleri ve büyük ebat kullanımıyla, duvarlarda yeni bir çağ başlatıyor.

 Banyolarda Yalın, İşlevsel ve Erişilebilir Tasarımlar

 VitrA’nın 2013 banyo koleksiyonunda yalın, işlevsel ve erişilebilir tasarımlar öne çıkıyor. Fransız tasarımcı Christophe Pillet’nin imzasını taşıyan Memoria serisi, Ross Lovegrove’un VitrA için tasarladığı yeni İstanbul serisi, infinit teknolojisiyle, mimari tarzların talep ettiği ince ve keskin hatları sunuyor. Fonksiyonel ve erişilebilir bir aile banyosu olarak tasarlanan Nest, sınırsız ürün seçeneği ve işlevsel tasarım dokunuşlarıyla ailedeki herkesin kendini özel hissettiği bir mekan yaratıyor. Monoblok seramik lavabolarıyla dikkat çeken Metropole serisindeki özel kanalsız tasarımı ve detarjen  hazneli klozetleri, sıcak-soğuk suyu karıştıran sistemiyle, hijyen ve konforu bir arada sunuyor.

VitrA’nın duvara doğru kolayca katlanabilen duş kabini Secret Zone, neredeyse görünmez bir kabine sahip duş ünitesi Zest ve her mekana uygun duş keyfi sunan Wetto gibi akıllı banyo ürünleri de büyük beğeni topluyor.

Yeni Çağın Duvarlardaki Yansıması

 VitrA’nın yeni karo koleksiyonları ise, ışıltılı desenler, pastel renkler ve büyük ebat kullanımıyla duvarlarda yeni bir çağ başlatıyor. VitrA Güzellik Çağı karo serisi zaman ötesi bir asaleti, VitrA Gizem Çağı karo serisi farklılığıyla göz kamaştıran çarpıcı estetiği; VitrA Masumiyet Çağı karo serisi doğal dokulardan gelen saflığıyla huzur veren doğayı yansıtıyor.

VitrA Sonsuzluk Çağı karo serisi ise, modern şehir mimarisini, porselenin dayanıklılığıyla sunuyor. Büyük ebatlı karolar, zeminlere estetiğin yanı sıra, devamlılığı ve bütünlüğü taşıyor. Sonsuzluğun görkemli dünyasını yansıtan karolar, dijital baskı teknolojisi sayesinde doğala en yakın görünümü sağlarken, her karoda farklı desen yaratma özelliğiyle kendini tekrar etmiyor.

  Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account