Şua İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği Elite City projesi, Rehau Geneo tarafından Almanya’da düzenlenen törende global anlamda “Dünyanın en büyük referansı” seçildi.

Editör
27.02.2013
Geçtiğimiz Aralık ayında yaşamın başladığı Elite City, inşasında kullanılan malzemelerin seçiminden, uygulanışına kadar en kaliteli ürünlerinde tercih edilmesinden dolayı, Rehau Geneo tarafından dünyanın en büyük referansı olarak gösterildi.
 
Almanya’da düzenlenen ödül töreninde Rehau Geneo yetkilileri tarafından, Şua İnşaat’ın Elite City projesi, tüm detaylarında kaliteli ve işlevsel malzemeler kullanılması nedeniyle küresel anlamda referans niteliği taşıdığı belirtildi.
 
Yaşamın devam ettiği Elite City’de 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerindeki son dairelerin de satışları devam ediyor.
 
%90’ının sahiplerini bulduğu projede 1+1 daireler 270 bin TL’den, 2+1 daireler 395 bin TL’den, 3+1 daireler ise 537 bin TL’den başlıyor.
 
120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla vadelendirme yapılırken, alternative ödeme planları da sunuluyor.
 
Geniş sosyal yaşam ve spor alanlarının sunulduğu projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, oyun alanları, alışveriş birimleri, kreş ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.
 
Benzer birçok markalı konut projesinin aksine Elite City’de sosyal tesisin kullanımı tamamen site sakinlerine tahsis ediliyor ve ek bir ücret talep edilmiyor. Türkiye’nin köklü vakıflarından Türk HAVAK tarafından işletilecek olan sitenin kreşi de yalnızca site sakinlerine hizmet verecek.
 
 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account