Metal ve plastiği kimyasal bağ ile birbirine bağlayan ilk firma olan Dizayn Grup, bu teknolojiyi kullandığı HI-TECH serisinin geliştirilmiş versiyonu olan “HI-TECH 2 Serisi” ve mucize boru “Elit Pipe” ile pazardaki iddiasını güçlendirdi.

Editör
26.02.2013

 

Dizayn Grup, “Farkı Ustalar Anlar” sloganıyla, Türkiye genelindeki 173 bayi temsilcisi ile Antalya’da buluştu. Toplantıda son teknoloji ile üretilen  “HI-TECH 2 PPR Serisi”, temiz su tesisatında devrim niteliğindeki yeni ürün “Elit Pipe” ve güçlendirilmiş yapısı ile Atık Su Sessiz-Nanotek ürünlerinin lansmanı da yapıldı. Mir Holding Yön. Krl. Bşk. İbrahim Mirmahmutoğulları, Yön. Krl. Üyesi eski bakanımız Kürşad Tüzmen, Yön. Krl. Bşk. Yard. Adil Mirmahmutoğulları, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Gn. Md. Yard. İhsan Aksu, Mir Ar-Ge A.Ş. Gn. Md. Yard. Dr. Zafer Gemici ve Dizayn Grup Ürün Sorumlusu Fatih Güler’in sunumlarıyla katıldığı toplantının gala gecesinde 5 yılını dolduran bayilere plaket verildi.  

İki yıl aradan sonra bayileriyle buluşan Dizayn Grup, rakiplerinden kat be kat daha dayanıklı, güçlü ve üstelik aynı fiyat düzeyinde satışa sunduğu yeni ürünleriyle sektöre meydan okudu.

2013’ü atılım yılı olarak belirleyen Dizayn Grup, bu sürece, Mir Ar-Ge A.Ş. tarafından geliştirilen “Nano Katalizör Teknolojisi” ile ürettikleri, daha dayanıklı, sağlam ve sızdırmayan sıhhi tesisat, ısıtma tesisatı ve atık su boru ve bağlantı elemanları ile iddialı bir giriş yaptı.  Dizayn Grup’ un bayilerine verdiği mesajlarda; Dizayn’ın yenilikçi yapısı sayesinde onların ellerini güçlendirecek birden fazla ürün grubu ve sistem geliştirildiği, bunların pazarda hak ettikleri yerin korunması ve bunun geliştirilmesi için bayilere çok iş düştüğü vurgulandı.

Bayilere, Mir Teknoloji Holding bünyesinde yer almanın sağladığı avantajların da aktarıldığı toplantıda, Ar-Ge konusundaki girişimler ve Mir Ar-Ge şirketi’ nin faaliyetlerine de değinildi. Bilindiği gibi Mir Ar-Ge, holding bünyesinde teknoloji üreten bir şirket... Sadece know – how satıyor ve kendi geliştirdiği “ Proje Yönetim Sistematiği” ile yalnızca Dizayn Grup için değil,  savunma ve enerji sanayilerinde üretim yapan ulusal ve uluslar arası projelerde de yer alıyor.

Dizayn Grup’tan bir ilk daha: Mucize Boru “ELİT PIPE”

Bayi toplantısında Dizayn Grup’un en yeni ürünleri Elit Pipe ve HI-TECH 2 ile yapısı güçlendirilen Atık Su Sesiz-Nanotek tesisat ürünlerinin de lansmanı yapıldı. İlk kez görücüye çıkan son teknolojiyle üretilmiş ve benzeri olmayan ürünler Dizayn bayileri tarafından büyük ilgi gördü.

Temiz su tesisatında kullanılan diğer borulara göre çok daha dayanıklı olan mucize boru ELİT PIPE, % 50 oranında daha az uzama ve % 25 oranında daha az kelepçe kullanımı ile yaşanan sorunları çözerek hem zamandan hem de fiyattan tasarruf sağlıyor. 

Dizayn Grup, “ Farkı, Ustalar Anlar” dedi

Dizayn Grup Ürün Sorumlusu Fatih Güler’in etkili sunumu ile bayilere tanıtılan bir diğer ürün de HI-TECH 2 PPR boru ve ek parçalar oldu.

Zaman ve güçten tasarruf sağlayan, uzun ömür ve dayanıklılık ile birlikte mutlak sızdırmazlığı garanti eden, teknoloji ve estetiği buluştuğu nokta olan HI-TECH serisi şimdi çok daha güçlü, daha dayanıklı ve görüntüsü ile daha fazla güven veren bir ürün serisi haline geldi. Yeni HI-TECH 2 Serisi’nde tüm ürünler kullanıcı faydasını ve tesisat verimini artırmak üzere geliştirildi.

Modern tesisatlara, beyaz, gri ve yeşilin yanı sıra altın, gümüş ve fildişi renklerde de boru ve bağlantı elemanları sunan HI-TECH 2 Serisi, bayilerden büyük ilgi gördü. Piyasada plastiği ile metali fiziksel bağ ile birleştirilebilen metalli ek parçaları nano katalizör teknolojisiye kimyasal olarak birleştiren Dizayn Grup, bu sayede metal ile plastik arasında yaşanan sızdırmaların sonlandırdı. Böylece, daha dayanıklı, sızdırmayan, ağır metallerin suya karışmasını önleyen ve çok kısa sürede kaynak yapılabilen yepyeni ürünlerle bir ilke imza attı. Metalli ek parçalardaki metalin tırtıklı yapısı gibi kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak birçok üstün özelliği bulunan HI-TECH 2 Serisi PPR boru ve ek parçalar, tesisatlarda yüksek verim ve uzun ömür için aranan tüm niteliklere fazlası ile sahip…

Toplantı süresi boyunca sergilenen Ditroo kombilerin pazara giriş başarısı bayilerin dilinden düşmeyen konulardan biriydi. Yeni ürünler karşısındaki heyecanlarını toplantı sonuna kadar kaybetmeyen Dizayn Grup bayileri, hem mevcut ürünler hem de yeni geliştirilen ürünlerin oluşturduğu üst düzey pozitif enerji ile toplantıdan gayet memnun bir şekilde ayrılmış oldu.

Dizayn Grup bayileri çok şanslı!

Temiz su tesisatlarında bilinen diğer tüm boruların yerini hızla alması beklenen Elit Pipe ve sektörde kuralları değiştiren HI-TECH 2 Serisi boru ve ek parçalara ek olarak, yapılarda konfor şartlarını sağlamak üzere tasarlanmış olan Dizayn Atık Su Sessiz-Nanotek boruların toprak altı dayanımları artırılmış olan yeni halleri de bayi toplantısında tanıtıldı. Fatih Güler’in tüm Dizayn Grup bayileri tarafından ilgi ve heyecanla takip edilen sunumundan sonra, workshop alanında tüm ürünler sergilendi. HI-TECH 2 metalli ek parçalara bizzat kendileri tork testi uygulayan Dizayn Grup bayi temsilcileri, standart uygulama koşullarının yaklaşık 5 kat üstünde dayanım sağlayan HI-TECH 2 metalli ek parçalara hayran kaldı. Dizayn Grup’un yeni geliştirdiği tüm yeni ürünler büyük ilgiyle karşılandı.

Dizayn Grup’tan bayilerine açık çek!

Dizayn Grup’un teknoloji geliştirmedeki sektörel üstünlüğü, bayilere sunulan “açık çek” niteliğindeki bir söylemle bayi toplantısına damgasını vurdu. İstenilen çapta, istenilen basınçta, istenilen kimyasal dayanımda, istenilen halka rijitliğinde; kısacası çözüm gerektiren bütün noktalarda Dizayn’ın mühendislik ve teknoloji bilgi birikimi kullanılarak üretim yapılabileceği aktarıldı. Bunun bir örneği olarak da özel bir talep için özel bir çözüm olarak üretilen, 200 bar ve 110°C’ye kadar dayanabilen bambaşka bir boru tanıtıldı. Dizayn Grup’un teknolojik üstünlüğü bir kez daha ortaya kondu.

 

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account