İstanbul INN Küçükyalı Aparts ile Küçükyalı’da Kentsel Dönüşümün öncüsü olan Ünal İnşaat, Anadolu Yakası’na taşınmak veya yatırım yapmak konusunda kararsız kalanlara yardımcı olabilecek bilgiler veriyor.

Editör
26.02.2013

 

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda çalışılır, Anadolu Yakası’nda yaşanır algısı; artık yavaş yavaş değişiyor. Neden mi? Çünkü günümüzde Anadolu Yakası’nda çalışıp yine bu yakada oturanların sayısı günden güne artıyor. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Avrupa Yakası'nın nüfusu Anadolu Yakası'nın iki katı kadar olduğu biliniyor. Ancak, 2007 sayımına göre yüzde 35 olan Anadolu Yakası'nda oturanların oranının 2023'te yüzde 37'ye çıkması bekleniyor. Nüfus artışı devam ederken bunun sonucu olarak da Anadolu Yakası’nın hizmetten aldığı pay artıyor. 

Anadolu Yakası’nda hayata geçen yeni ofis yatırımlarının artmasıyla, bazı şirketler merkezlerini bu yakaya taşımaya başladı. Marmaray’ın tamamlanması, ikinci tüp geçit, üçüncü köprü ve metrobüs hattının genişlemesi, iki yaka arasındaki ulaşım kolaylaştıran etkenler arasında yerini aldı. Bu gelişmeler özellikle çocuklu ailelerin Anadolu Yakası’nı tercih etmelerinde etkili oluyor. Anadolu Yakası’nın Avrupa Yakası’na göre daha planlı olan yapılaşması, yapılan yeni düzenlemeler, yavaş ve sakin yapısı ve suç oranının daha düşük olmasından kaynaklanan güvenilirliği eğitimli kesimi kendisine çekmeye devam ediyor. 

Kartal Kentsel Dönüşümü ve Marmaray beklentilerinin tam olarak faaliyete geçmesiyle, getiri açısından da Anadolu Yakası yatırımcılara altın fırsatlar sunuyor.

Anadolu Yakası’na taşınmak veya yatırım yapmak konusunda kararsız kalanlar, İstanbul INN’i tercih edecek….

Ünal İnşaat; Anadolu Yakası’nda yaşamak için kararsız olanlara, İstanbul INN Küçükyalı Aparts projesi ile çok özel bir seçenek sunuyor. Her kesim ve bütçeye uygun, yatırım ve oturum amaçlı daireler, Maltepe – Bostancı aksındaki, ulaşımı kolay ve alışveriş merkezine yakın bir konumda bulunuyor. Her dekoratif formun aynı zamanda çözümün de bir parçası haline getirildiği ve modern apartman konseptinin ilk örneklerinden olan proje, Kentsel Dönüşüm’e uygun olarak tasarlanıyor. Ünal İnşaat’ın herkes için eşit mutluluk anlayışıyla kurguladığı proje; özel çözümleriyle engelli, yaşlı ve çocuklu ailelere de kolaylık sağlıyor.

Site, residance gibi toplu yaşam sahalarına ve Kentsel Dönüşüm’e yeni bir bakış açısı getiren ve insanların özel isteklerine uygun alanlar yaratan yaklaşımı ile de konut anlayışını kökünden değiştiren Plus ROOM, 1+1 dairelere de sonsuz metre karelik bir evde yaşama lüksü sunuyor. Sosyal donatı sisteminin modernize edilmiş hali olan Plus ROOM, bir evin içine sığamayacak ve alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar çeşitli odalar yaratıyor. Kullanılmayan alanlar için hiçbir ücret veya aidat ödenmeyen ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Plus ROOM’dan, kullan-öde sistemi ile yararlanılıyor. 

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account