Bosch BIS Sertifikalı Partner Programı’nı Başlattı

Editör
27.07.2011

Bosch video izleme, kartlı geçiş, hırsız alarm, yangın algılama, acil anons sistemleri ve 3. parti donanımları da içeren alt sistemler için modüler bir merkezi alarm yönetimi platformu olan Bina Entegrasyon Sistemi (BIS) için yeni bir partner programı başlattı.

Program çerçevesinde, Sertifikalı BIS Partnerleri projenin tüm safhalarında, teknik şartnameye uygun teklif hazırlamadan satış sonrası desteğe kadar, güçlü ticari ve teknik destekten faydalanabilecekler.

Program kapsamında düzenlenecek modüler eğitimlerle BIS Sertifikalı Partnerleri’nin projelerinde müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için gereken tecrübe ve bilgi düzeyine erişmeleri sağlanacak.

Eğitim ve sertifikasyon süreci ilk projenin kazanılmasıyla başlayacağı için önceden bir yatırım yapılmasına gerek kalmayacak. Eğitim ve sertifikasyon sürecinin ardından, BIS sertifikalı mühendislere projelerinde özel teknik destek sağlanacak.

Sistem entegratörleri açısından program genişlemeler için geniş bir potansiyel sunuyor. İlk olarak, açık bir entegrasyon platformu olması nedeniyle, BIS tüm Bosch ürün portföyünü ilk aşamada veya sistem üzerinde ek olarak zaman içinde satılması fırsatını tanıyor.

Bunun yanı sıra son kullanıcının gelecekteki sistem genişlemeleri nedeniyle sürekli destek ve bakıma ihtiyaç duyması, BIS Sertifikalı Partnerler için ilave gelir kaynağı oluşturuyor.

BIS; hastaneler, alışveriş merkezleri, havalimanları, üniversiteler, üretim tesisleri, devlet işletmeleri, stadyumlar gibi büyük güvenlik uygulamaları gerektiren sistemlerin merkezini oluşturmaktadır.

Dünya çapında 1,500’ün üzerindeki uygulamada tepki zamanını düşürmek ve böylelikle insanların can ve mal güvenliğini iyi sağlayabilmek için BIS sistemi başarılı olarak devreye alınmıştır. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account