Çanakkale’de hayata geçirdiği Konakkale Bosphorus projesiyle büyük beğeni toplayan Torkam İnşaat, Konakkale markalı ikinci projesini Kırklareli’nde hayata geçirdi. Şehre birçok ilki kazandıracak projenin yoğun taleple başlayan satışlarında %25’i sahiplerini buldu.

Editör
26.02.2013

 

Torkam İnşaat’ın Kırklareli’nde inşasına başladığı Konakkale West projesinin satışlarında yoğun talep yaşanıyor. 105.400 TL’den başlayan fiyatlarla %25’inin kısa sürede sahiplerini bulduğu projede 1. etap satışları tamamlandı. 2. etap satışları için de ön talepler alınıyor.

Az katlı bir mimarinin tercih edildiği Konakkale West’te geniş ve ferah kullanım alanları sunan 106 daire yer alıyor. Peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir yaşam alanı sunan proje 5 katlı 5 bloktan meydana geliyor. Konakkale West’in her zevke hitap eden daire tipleri ise 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşuyor.

Ailelere yönelik olarak planlanan Konakkale West’te daireler geniş kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor. 2+1’ler 96, 108 ve 112 metrekare olmak üzere üç farklı tipte tasarlandı. 3+1 daireler 151 metrekare, 4+1 daireler ise 182 metrekare büyüklüğünde.

Kırklareli’nin en hareketli yatırıma açık noktasında 12 bin 500 metrekare alana inşa edilen Konakkale West’in inşaat alanı ise 24 bin metrekareyi buluyor.

Projede konutların yanı sıra bölgeye hareket getirecek 8 adet de mağaza yer alıyor. Mağazaların alanları 22.80 metrekare ile 230.71 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Her daireye kat erişimli kapalı otopark, 7/24 özel güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi gibi olanakların yer alacağı Konakkale West’te, spor alanlarına da geniş yer veriliyor. Yüzme havuzu, süs havuzu, kafeterya, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları ve basketbol sahasının bulunduğu projede peyzaja da geniş yer ayrılıyor.

İstanbul’a 210 km mesafedeki Kırklareli’de konumlandırılan Konakkale West, Kırklareli Üniversitesi MYO’na 1.2 km, Devlet Hastanesi'ne 1.5 km, şehir merkezine 1.9 km, ilköğretim okuluna 100 m, Sağlık Ocağı'na 200 m mesafede bulunuyor.

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account