Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde artan yatırımların doğurduğu ihtiyacı karşılamak için hafriyat sektörünün tercihi Volvo oldu. Volvo tercihinde ortaklaşan firma sahiplerinin satın aldığı 15 adet EC210C ekskavatörden 9 tanesinin teslimatı törenle gerçekleşti.

Editör
26.02.2013

 

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde, son dönemde artan yatırımların doğurduğu ihtiyacı karşılamak amacıyla ekskavatör alımı yapan bölgenin ileri gelen hafriyat firmalarının ortak tercihi Volvo İş Makinaları oldu. Volvo’dan satın alınan 15 adet EC210C’nin 9 adedi törenle sahiplerine kavuştu. 

Teslimat töreninde ASC Türk mühendisleri tarafından yeni makinaların kullanıcılarına Operatör Eğitimi verildi. Kabinde başlayan eğitimde önce operatörün konforunu en yüksek seviyeye çıkaran tüm özellikler anlatıldı. Her bir makina sahibinin kabin konforunu tek tek tecrübe ettiği kabin içi eğitimin ardından Volvo’nun üstün motor teknolojisi de yeni kullanıcılara tanıtıldı. 

Makina başında verilen eğitimin ardından teorik eğitime geçildi ve makinalardan en iyi verimi alabilmek için gerekli bilgiler operatörlerle paylaşıldı. Bu eğitime katılan operatörler ve firma sahipleri, satın aldıkları makinayı en ince ayrıntısına kadar öğrenmekten duydukları mutluluğu dile getirerek Volvo’yu seçmekle doğru bir tercih yaptıklarını belirttiler. 

Teslimat sırasında hazır bulunan ASC Türk ve Bölge Bayisi Ceylan Otomotiv yetkilileri, Viranşehirli hafriyatçılarla buluşmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek ilçenin gelişmesine katkı sağlamaya devam edeceklerinin altını çizdi. 

Yakıtta Tasarruf, Kabinde Konfor, Serviste Kolaylık

3 adet EC210C satın alan Nursan Madencilik’in sahibi Zeyneddin Sancak, Volvo’yu tercih etme sebebinin Volvo’nun üstün motor teknolojisi sayesinde sağlanan yakıt tasarrufu olduğunu söyledi ve “Kullandığım diğer markalar arasında en seri makina Volvo. Operatörler seri makinalarda daha rahat ve daha verimli çalışıyorlar” diye konuştu. 

EC201C’yi tercih eden diğer bir isim olan Lütfi Kızılırmak ise kullandığı makinaları yavaş yavaş Volvo ile değiştirmeye başladığını belirterek, bu tercihindeki en önemli sebebin Volvo’nun servis imkanlarının yaygınlığı olduğunun altını çizdi. 

Volvo EC210C ile Herşey “Daha Fazla”

 

Daha Fazla Güvenlik

Yeni Volvo CareCab kabin tasarımı, operatör koruyucu yapı sayesinde güvenliği garanti ediyor

Kayma önleyici basamak ve platformlar, delikli çelik levhalar sayesinde ıslak ve buzlu ortamda bile üstün tutuş yeteneği ortaya koyuyor

Düşük motor emisyonu ve gürültü düzeyleri, çevre duyarlılığına yanıt veriyor

Üst yapıda gömme cıvataların kullanılması, yürüme esnasında takılıp düşme riskini en aza indiriyor

Kurşun içermeyen boya ile kaplanan dış yüzeyler, çevreye zarar vermiyor.

Daha Fazla Kâr

Yeni nesil Volvo V-ACT motoru: Güçlü, yenilikçi ve verimli

Volvo, sektöründe lider yakıt tasarrufu geleneğini devam ettiriyor

Öncelikli tercih işlevine sahip gelişmiş hidrolik sistem ve tercihe bağlı bom yüzdürme pozisyonu işlevi verimi artırıyor

Tercihe bağlı çok amaçlı ataşman değiştirme sistemi, çok yönlü kullanım olanaklarını geliştiriyor.

Daha Fazla Konfor

Daha geniş, daha konforlu yeni kabin, ergonomik kumandaları emrinize sunuyor

Geniş, ayarlanabilir operatör koltuğu, tüm vücudu olması gerektiği gibi destekliyor

Üst kenara monte edilen ön cam sileceği, üst köşelerde dahil olmak üzere geniş bir alanı temizliyor

Titreşim sönümleme özelliği, operatörün titreşimler dolayısıyla yorgunluk yaşamasını önleyerek gün boyu çalışma olanağı sunuyor

Elektronik klima sistemi, sektördeki en yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesiyle çalışıyor.

Daha Fazla Çalışma Süresi

Daha kolay hale getirilmiş, zemin seviyesinden gerçekleştirilebilen bakım işlemleri, çalışma sürelerinin uzamasını sağlıyor

Kolayca erişilebilen, merkezi yağlama noktaları, yağlama işlemlerinin kısa sürede tamamlanabilmesine olanak tanıyor

Kolayca okunabilen renkli LCD ekran, gerekli bilgilerin gerçek zamanlı olarak edinilebilmesine ve sorun teşhisine imkan veriyor

Kolayca öğrenilebilen, kolayca kullanılabilen, daha fazla iş çıkarmayı kolaylaştıran bir sistem hizmetinize sunuluyor.

Daha Fazla Kalite

Güçlendirilmiş şasi sayesinde, günlük yorulmalar rahatça aşılabiliyor

Güçlendirilmiş bom/arm ve kendini kanıtlamış aksamlar, sendelemeden hizmet vermeyi sürdürüyor

Güçlendirilmiş üst yapı, her iki taraftan kaynaklı köşeleriyle güven veriyor

Kullanım ömrü boyunca yağlama gerektirmeyen, yalıtılmış palet zincir baklaları, sızıntıları önlüyor ve uzun bir çalışma ömrünü garanti ediyor.

 
 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account