Kale Grubu’nun modern çizgisiyle yaşam alanlarını renklendiren markası Kale Boya, sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenlere Is7anbul Efekt Serisi’ni sunuyor. Seri, zengin doku ve renk seçenekleri ile yaşam alanlarına farklılık kazandırıyor.

Editör
27.07.2011

İstanbul’un yedi tepesinden ilham alan yedi renk seçeneğinden oluşan Is7anbul Efekt Serisi, sedef, metalik ve reflekte (yanar döner efektli) gibi farklı doku çeşitleriyle, tüketicileri alışılmışın dışında dekorasyon alternatifleri ile buluşturuyor.

Sedefin en güzel tonları ve inci parlaklığı Is7anbul Sedef ile yaşam alanlarına girerken; Is7anbul Metalik, altın, gümüş, bronz ve lal renkleri ile uygulandığı yere modern bir çizgi katarak mekanları farklılaştırıyor.

Is7anbul Reflekte ise safir, viola, zümrüt ve gold renkleri sayesinde ışığa, bakış açısına ve zemine göre renk ve parlaklık değiştirerek sihirli mekanlar yaratıyor.

Su bazlı yapısıyla çevre dostu olan Is7tanbul Efekt Serisi, küf ve yosun önleyici özelliği ile de sağlıklı mekanların yaratılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca, silikon katkısı, ipeksi mat dokusu ve üstün örtme özelliği bulunuyor.

Mekanlarda dekoratif etki yaratmak amacıyla sıva, beton, çimento levha ve alçı panel gibi mineral yüzeylere, boyalı yüzeylere, cam tekstili, macun ve duvar kağıdı üzerine uygulanabilen bu seri, silinebilme özelliğiyle de rahatlıkla temizlenebiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account