Seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, 27 Şubat - 3 Mart tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 25. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda, sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni ürünleriyle ziyaretçilerinin karşısına çıkıyor.

Yazar:Editor
26.02.2013

 

Doğadan aldığı ilhamla yaşam alanlarına değer katan Seramiksan, High Glossy teknolojisi ile yüksek parlaklıkta üretilen ürünleri, klasiği yeniden yorumlayan Golden ve Titan koleksiyonunu ve gerçek mermer efektini karolara taşıdığı Carrera serisini Unicera’da ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Seramiksan Unicera Fuarı’nda, 6. salondaki 613-614 numaralı standında, parlaklığını yıllarca koruma özelliğine sahip, ihtişamın modern yorumu olan Golden ve Titan Koleksiyonu’nu sergileyecek. Seramiksan; aydınlık, ferah, ışıltılı bir atmosfer yaratmak, modern ambiyanslar oluşturmak ya da mekâna hareketlilik katmak isteyenler için tasarladığı yeni serilerini de ziyaretçilerin beğenisine sunacak. 

Unicera Fuarı’nın Türk seramik sektörünün uluslararası rekabet gücünü sergilediği en önemli platformlardan biri olduğuna dikkat çeken Seramiksan Satış Pazarlama Grup Başkanı H. Bülent Şamlı, “Unicera, Türk seramik sektörünün lokomotiflerinden biri. Dünya seramik sektörüne İstanbul’u bir cazibe merkezi haline getirebilmek için biz sektör profesyonellerine ve fuarlara büyük görevler düşüyor. Seramiksan olarak biz her yıl fuar öncesinde önemli bir hazırlık yapıyor, portföyümüzü yeniliyor, yeni ürünlerimizi sezona hazırlıyoruz. Unicera da bu bağlamda üzerine düşen görevi yapıyor ve fuar ziyaretçileri her yıl artış gösteriyor. Özellikle yabancı ziyaretçiler ve alım heyetlerinde dikkat çeken bir büyüme performansı sergiliyor. Bu yıl da Unicera’da inovatif ürün gamımızla Türk seramik sektörünü temsil etmekten büyük mutluluk duyacağız” diye konuştu. 

 
 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account