Enerjinin verimli kullanılması, fiyatların önlenemez yükselişi neticesinde gittikçe daha büyük önem kazanıyor. Konutlardaki toplam enerji tüketiminin %78’i ise ısınmaya gidiyor. AG HOLZMANN Woodline pencere sistemleri, profesyonel bağlantı sistemleri sayesinde bu gereksiz ısı kaybını önlüyor ve sabit giderlerimizde hissedilir bir tasarruf sağlıyor.

Editör
25.02.2013

Ahşabın yeniden hayatımıza girmesiyle ahşap pencere sistemlerinde patentli ürünler geliştirmiş ve bu alanda açık ara lider olan AG Holzmann, yeni ürünü woodline pencere sistemleri sayesinde bir pencereden beklenenin fazlasını sunuyor. Woodline pencere sistemleri ses ve ısı yalıtımlarında gösterdiği maksimum performansla sağlığınızı ve cebinizi maksimum fayda ile koruyor.

Paranız Cebinizde Kalsın

Dünyada kullanılan toplam enerjinin % 12 si yalnızca pencerelerden kaçarak yok olmaktadır. 10 milyon nüfuslu ılıman iklime sahip bir şehrin yıllık toplam 10 milyar dolarlık enerji sarf ettiğini düşünürsek, bu doğrultuda 1 milyar 200 milyon dolar enerji tasarrufu sağlanmış olur. Her evde tasarruf sağlayan ampullerin kullanılmasına yönelik bir projeyle % 2 tasarruf sağlanırken, pencereleri değiştirerek % 12 tasarruf edilebilir.

Kusursuz Ses Yalıtımı

Bilinçli ses yalıtımı, yaşam kalitenizin yükselmesine önemli ölçüde katkıda bulunur. Tıbbi alanda yapılan son araştırma sonuçlarına göre de aşırı gürültü seviyesi önemli rahatsızlıklara dahi sebep olabiliyor. Evinizde sessizliğin hâkim olabilmesi için, AG HOLZMANN pencere sistemleri gürültüyü dışarıda tutuyor ve böylelikle evinize sessizlik, huzur geliyor.

 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account