İMSAD’ın Yeni Yönetimi seçildi, Başkan Dündar Yetişener oldu.

Yazar:Editor
22.02.2013

 

İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) 31. Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Şubat  2013, Perşembe günü İstanbul Mövenpick Otel’de yapıldı. Toplantıda İMSAD’ın 2013-2015 dönemi Yönetim-Denetim Kurulu üyeleri için seçim yapıldı. İMSAD’ın yeni döneminde  başkan Dündar Yetişener oldu.

İMSAD Genel Kurul toplantısının ilk bölümünde Türk İnşaat Sektörünün 2013 yılı öncelik ve hedeflerinin ele alındığı sektör değerlendirme toplantısı yapıldı. Bu toplantının ardından 31. Olağan Genel Kurul’da İMSAD’ın 2013-2015 döneminde görev alacak yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.  Genel Kurul’da seçilen  İMSAD’ın yeni dönem Yönetim Kurulu ilk toplantısında, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na oybirliği ile Fibrobeton Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı  DündarYetişener’i getirdi.

İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener toplantı sonrasında yaptığı kısa değerlendirmede yönetim olarak devraldıkları bayrağı çok daha iyi bir noktada devretme arzusunu ifade etti. 

Toplantı sonucunda belirlenen 2013-2015 Dönemi İMSAD Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri isim listesi şöyle şekillendi:

İMSAD Yönetim Kurulu (2013-2015 Dönemi)

Dündar Yetişener

Adil Baştanoğlu

Ali Ender Çolak

Arif Nuri Bulut

Atilla Gürses

Avni Korkut Kulbul

Ercüment Yalçın

Fethi Hinginar

Gökhan Görçiz

Hakan Gürdal

Kenan Aracı

Mehmet Tunaman

Oktay Alptekin

Yener Gür’Eş

Zafer Aslan

İsmail Turanlı

Cemal Yılmaz

Mustafa Tolunay

Ayşegül Tezgeldi

Turgan Vargı

İMSAD Denetim Kurulu Üyeleri (2013-2015 Dönemi)

 Arın Demir

Müfit Ülke

Tom Faruk Akel

Özhan Olcay

Çetin Tecdelioğlu

İbrahim Murat Altuğ

 

 

 

Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account