Nurol GYO'nun yeni pazarlama direktörü belli oldu. Görevi Yelda Altürk üstlendi.

Editör
21.02.2013

 

NUROL GYO’nun Pazarlama Direktörlüğüne inşaat sektörünün deneyimli ismi Yelda Altürk getirildi. Pazarlama ve iletişim alanında 15 yılı aşan bir deneyime sahip olan Yelda Altürk, Bilkent Üniversitesi İş Yönetimi bölümünden mezunu olduktan sonra, Londra City Business College'da pazarlama konusunda eğitim aldı.

Türkiye’de iş hayatına 1998 yılında başlayan Yelda Altürk, 1998-2004 yılları arasında Novartis ve daha sonra Novartis Bitki Koruma ve Zenaca şirketlerinin birleşmesi ile oluşan Syngenta şirketinde Pazarlama Uzmanı olarak görev aldı. 2004 yılında Alman kimya devi BASF'ta Türkiye, Orta Doğu ve Güney Afrika Bölgesi’nden sorumlu Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalıştıktan sonra, Varyap Gayrimenkul ile birlikte gayrimenkul sektörüne geçiş yaptı. 2010 yılına kadar Varyap’ın Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Altürk, daha sonra Emaar Türkiye’ye Pazarlama Müdürü olarak transfer oldu.

Yelda Altürk, 1997 yılından itibaren gayrimenkul alanında faaliyet gösteren NUROL GYO’nun tüm iletişim ve pazarlama çalışmalarından sorumlu olacak. 

 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account