Yalıtım sektörünün çatı derneği Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği’nin (İZODER) Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 19 Şubat 2013 Salı günü yapıldı.

Editör
21.02.2013

 

 İki yıl süreyle  İZODER Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ferdi Erdoğan, ikinci kez başkanlığa seçildi.Ferdi Erdoğan, her geçen yıl gittikçe büyüyen, sektörde etkinliğini arttıran İZODER’in, vizyonu doğrultusunda, yalıtım sektörünün tepe örgütü olarak Cumhuriyetimiz’in 100. yılına kadar yalıtım malzemeleri kullanımının AB seviyesine çıkarma ve bölgesel güç olma yolunda çalışmaların artarak devam edeceğini vurguladı. Yeni Yönetim Kurulu olarak dernek üyelerinin ve sektörün güç birliğiyle daha büyük başarılara imza atacaklarının altını çizdi.

İZODER üyelerinin katılımına açık olarak Byotell’de gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda derneğin yeni yönetimi belirlenirken 2013 – 2015 yılları arasında görev yapacak 11. Dönem yönetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu.

 İZODER 11. DÖNEM YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ

ADI – SOYADI

YK GÖREVİ

ÜYE FİRMA

FERDİ ERDOÐAN

BAŞKAN

KALEKİM

TAYFUN KÜÇÜKOÐLU

BAŞKAN VEKİLİ

BETEK

FATİH ÖKTEM

BAŞKAN VEKİLİ

İZOCAM

ERTUÐRUL ŞEN

BAŞKAN YARDIMCISI

İZODER

TURGAY YÜKSEL

SAYMAN YK ÜYE

HİMERPA

ALİ TÜRKER

YK ÜYE

ODE

BUÐRA KAVUNCU

YK ÜYE

BASF

EMRULLAH ERUSLU

YK ÜYE

ERYAP

HALUK GÜREREN

YK ÜYE

TRAKYA CAM

HARUN HASYÜNCÜ

YK ÜYE

İZOBERROCK

KEMAL ÇOLAKOÐLU

YK ÜYE

BALCIOÐLU

LEVENT GÖKÇE

YK ÜYE

WEBER

LEVENT PESELEN

YK ÜYE

MARDAV

MURAT SAVCI

YK ÜYE

KORAMİC

ÜMİT GÜNEŞ

YK ÜYE

GROFEN

 İZODER 11. dönem Yönetim Kurulu Başkanı olarak yeniden seçilen Ferdi ERDOÐAN İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Aynı üniversitede master yaptı ve Jeoloji Yüksek Mühendisi olarak eğitimini tamamladı.

 Temmuz 1980 tarihinde Çanakkale Seramikte başladığı Kale Grubu iş hayatına Kasım 1990 tarihinde Marmara Bölge Müdürü olarak Kalemaden’de devam etti. Kasım 1998’den beri de Kalekim Genel Müdürlüğü  görevini yürütmektedir. Aynı zamanda Kalekim Yönetim Kurulu Üyesidir.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account