Tüyap tarafından Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (Timder) işbirliği ile bu yıl 25.’si düzenlenen UNICERA Fuarı, seramik, banyo ve mutfak sektörü temsilcilerini bir araya getiriyor.

Editör
20.02.2013

 

Fuar, 27 Şubat 2013 Çarşamba ve 03 Mart Pazar tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

E.C.A. ve SEREL markaları ile faaliyet gösteren Elmor Tesisat Malzemeleri Tic. A.Ş., bu yıl, doğal kaynakların kullanımında maksimum tasarruf sağlayan “ecologic” ürünleri ile Unıcera Fuarı’nda yer alıyor. E.C.A. ve SEREL, doğaya dost teknolojilerle, yeni nesil tasarım öğelerini bir araya getirerek, yüksek oranda tasarruf sağlayan ürünleriyle öne çıkıyor.

E.C.A. ve SEREL’in bu yılki standında yer alan armatürler arasında, organik hatları ile Neva ve Novita Serisi, suyu dijital teknolojiyle buluşturan Electra Serisi ve minimal tasarımıyla Mina Serisi ile mutfakta sıcak su kullanılırken banyodaki suyun soğuması problemini ortadan kaldıran MixC Serisi sergileniyor. SEREL markalı Seramik Sağlık Gereçleri grubunda ise, Akdeniz kültüründen esinlenerek tasarlanan Amphora Serisi ve yeni ürün gamına dahil edilen Rita Serisi, Sapphire Serisileriyle yüzde 25 su tasarrufu sağlayan asma klozet Verda Serisi fuar alanında sizler bekliyor.

Türkiye’nin tasarımla markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla 2012 yılında üçüncüsü düzenlenen “Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri”ne layık görülen ve kategorisinde iyi tasarım ödülü alan E.C.A. ve SEREL ürünleri suyun dijital teknoloji ile buluştuğu armatür serisi Electra ve Akdeniz kültüründen esinlenerek tasarlanan vitrifiye serisi Amphora ile standa yer alıyor.

ELMOR A.Ş., 2. salon 216 no’lu standında, 5-9 yaş arası çocukların ve ebeveynlerinin, banyolarda yaşanabilecek kazalara ve ölümlere karşı bilinçlendirilmesine yönelik Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi “Benim Güvenli Banyom” ile ilgili  bilgilendirme aktivitelerinde 2. Salon 216 no’lu standında da devam edecek.

 
 
 
 
 
Kaynak : İnşaat&Yatırım

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account